• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

@@@korg pa500tr barış kral.set@@@

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 15K
Cevap: @@@korg pa500tr barış kral.set@@@

bir yamahacıda olarak emegine saglık, paylaşımın için tşk ler...

tşk lerrrrrr

arkadaşlar seti deneyenleriniz varsa yorumlarınızıda yazabilirsiniz eksik olur şu biraz daha iyi olabilirdi falan filan diye güle güle kullanın

öncelikle gördüğüm en güzel set pa500 için elektroları yağlıları falan hersey güzel ama lead ses eksikliği var.bide yaylılar cok fazla bunlarda düzenlemeye gidip iyi yaylılar kalmalı kalabalık yaratıo yaylılar..lead sesler beklioruz farklı yaylılarda düzenleme olabilir. yeni elektrolarda olursa ne ala :D benim fikrim bu yondedir ama yinede en iyi pa500 seti .. tesekkrler..

abi ben bu sesleri yükledim fakat o demolarındaki elektrolar göremedim yani 4 telli filan var da hiç efekt yok yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

birde arkadaşlar ordaki klasörlerden sound u mu yüklüyoruz yoksa perform olanı mı?

performuda yüklemek lazım yoksa efek ler olmaz barış abinin sesleri üzerine yok özellikle elektro keman ve yaylı lar mükemmel

performuda yüklemek lazım yoksa efek ler olmaz barış abinin sesleri üzerine yok özellikle elektro keman ve yaylı lar mükemmel

hee tmm saol kardeşim çok saol ben seçme 15-20 ses yükledim de perform dan hiç yüklemedim sound klasöründen yükledim çok saolasın şimdi o sesleri birde performdan yüklesem efektlerde olur dime?

olur ama user dk ları yükleme ritimler bozulmasın

yok kardeşim yüklemem çok saolasın ama sanırım sağ tarafta en sonda user dk yeri boş yani bizim için ayrılmış oraya yüklenir dime çünkü ben barış abinin sesleride son 2 usere yükledim boşdu o yüzden dedim.

evet boştur bor müziğin setini felan yükle user dklar dolar ozmn diğer pa serilerinin ritimlerini fazla uğraştırmadan okur tabi hepsini değil :)