• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

@@@korg pa500tr barış kral.set@@@

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 15K
Cevap: @@@korg pa500tr barış kral.set@@@

evet kardeşim mesela benim pa50 nin ritimlerini kitleriyle birlikte attım.Çok saol yardımların için :D

Arkadaşlar ben indiremiyorum linkler degişmiş galiba yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar barış abinin demolardaki seslerini tam olarak bulamadım mesela o klarnetleri filan atıyorum öyle çıkmıyor neden acaba ??

bulink çalışmıyor

slm arkadaşlar linki yeniledim indire bilirsiniz güle güle kullanın bundan iyisi can sağlığı :)))

arkadaşlar barış abinin demolardaki seslerini tam olarak bulamadım mesela o klarnetleri filan atıyorum öyle çıkmıyor neden acaba ??

nasıl çıkmıyor hocam,bende yükledim barış kral seti demolardakinin aynısı çıkıyo bence yüklemedemi hata yapıyosun,demolarda dinlediğim seslerin aynısı çıkıyo

paylasim icin teskkurler guzel sesler emeyine saglik

nasıl çıkmıyor hocam,bende yükledim barış kral seti demolardakinin aynısı çıkıyo bence yüklemedemi hata yapıyosun,demolarda dinlediğim seslerin aynısı çıkıyo

kardeşim elektrolar yaylı kemanlar tamam da şu klarnetler tam ordakiler gibi deil :(

arkadaşlar her enstrumanın bir çalma sitiili var yaylıyı çaldığın gibi elektroyu çalarsan olmaz pich benderın her seste aynı şekilde kullanamassın hadi onu geç setin demosu volum pedal be breath controller ile yapılımış eğer ki bunlardan biri yoksa sesin o kadar tatlı olması demodaki gibi olması çok zor

tmm arkadaşlar sorunu çözdüm zaten feyyaz kardeşim dediğin doğru pedal ve breath controllerle çalındığı için sesler o kadar tatlı çıkıyor yardım eden hrkese teşekkürler....