• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG pa600 e KMP yükleme

)-: U@U (-:

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla pa600 ü diğer modellerle kıyaslıyorsunuz. Özellikle pa800 kullanan arkadaşlar alete daha dokunmadan sound aynı diye çamur atıyor. Ki buna göre yok pa800 parasıyla cok rahat pa600 alabiliyorlar ve geri kalan parayla da farklı ihtiyaclarını giderebilirler. Ben ayrıntılı olarak 3x ve pa600 ün rom datasını excelde karşılaştırdım. Sadece pa600 de bir kac ses yok. Hepsi o kadar.
Pa800 setlerinizi pa600 e attıktan sonra acc lerde yeni gitarları secip ritimleri tekrar kaydedin lütfen. Yoksa tabiki sound farkı bulamazsınız. Ve 3x e cok benzeyen OS sindeki extra yeniliklerle de setinizi güclendirebilirsiniz.

Neyse konu başlıgına dönersek. Cihaz kmp okumuyor ama siz pc de topladıgınız kmp leri usb ye atıp 2x/3x yada 800 ü olan bir arkadaşınıza gidip bu işi halledebilirsiniz. Boş ramin icine tüm kmp leriniz import ile yükleyin ve bu kmp lerin user sound tanda ayarlarını yapın. Çalışmanızı .SET olarak usb ye kaydedin. sonra bu usb yi pa600 e takın ve user sound icinden media-load yolunu izleyerek tüm kmp lerinizi yükleyin.
Malzeme kalitesi icin birşey diyemem ama fiyat cok uygun bence deger.
İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: KORG pa600 e KMP yükleme

Malzeme kalitesi icin birşey diyemem ama fiyat cok uygun bence deger.
İyi günler.[/QUOTE]
pa600 qt modelinin türkiye fiyatı konusunda net bir bilginiz varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

benim net duyumum var fiyat dolar hesabı olacak fiyat 1400 yada 1450 Dolar Olacak Pa 500de Dolardan Satılmıştı

acaba bu romanlarda nasıll almaya niyetim varda bildiğiniz gibi trakya hep oyun havası meşhurdur

acaba bu romanlarda nasıll almaya niyetim varda bildiğiniz gibi trakya hep oyun havası meşhurdur

Sevgili kardeşim alet her tür pa800 setini + 3x setlerini okuyor. Hala romanlarda nasıl diyorsun :)
Hangi seti yüklersen onu çalar.

arkadaşlar bişey sorcam bu kmp ne oluyor bende almayı düşünüyorum