• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa600 neden ucuz

ketron_samet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
merhaba arkadaşlar aletin fiyatı 900 euro ve altında çok şaşırdım acaba fiyat neden bu kadar ucuz bilmediğimiz bişeymi var duyum alan arkadaşlarımız varsa cevaplarını bekliyorum

Cevap: korg pa600 neden ucuz

en büyük olasılık rekabetten ibaret,
korg kurulu düzenini bozmamak için,piyasayı elinde tutmak için diğer markaların kozuna kozla karşılık veriyo,
en büyük nedenide budur,yoksa özellik olarak baktığımızda fiatı çok uygun,özellik olarak ta yüksek özelliklere sahip,pa800 e göre fiat kıyaslaması olursa pa800 göre oranla çok düşük,bence tabiki

Madeın CIHINA :) Malum, bizler parayı çöpten topluyoruz. Bu nedenle 900 EURO bizim için nedir ki. Yaptığımız her işten milyarlar kazanıyoruz..... Saygılarımla,

merhaba arkadaşlar aletin fiyatı 900 euro ve altında çok şaşırdım acaba fiyat neden bu kadar ucuz bilmediğimiz bişeymi var duyum alan arkadaşlarımız varsa cevaplarını bekliyorum

900 euro ya nerde satılıyor şu anda türkiye demi ????

hem avrupada 900 degil

düz modeli 999 euro
pa600 QT modelide 1099 euro

bk-5 or de 999 euro
yamaha a 2000 de bir ara 999 euro
yamaha s 750 de 1100 euro
yamaha or 700 de 1079 euro
yani sadece pa600 degil ucuz olan veyada ucuz görülen

Hayırlısı ile ülkemizde satılmaya başlasada kurtulsak şu pa600qt fiyatı sipekülasyonlarından..

Hayırlısı ile ülkemizde satılmaya başlasada kurtulsak şu pa600qt fiyatı sipekülasyonlarından..

aynen abi sıkıntı yapmaya sinir stres yapmaya başladı :D
bi başlasada millet ohhhh be dese :D :D

can müzik hariç herkes 1550 dolar olarak reklam vermiş ama neden..!
çünkü aletin satış fiyatı normalde 1100 euro yani = 2630 tl
ama can müzik 1550 dolardan satacak yani = 2730 tl bu demek oluyor ! her orgta 100 tl artı kar edecek, bu duruma tepkimiz ne olur diye kendisi çıkmayıp bayiler aracılığıyla olayı hissettirmemeye çalışıyor...

eyer cüneyt beyin seti de icinde ise ve o nedenle 100 tl pahali ise bence fiyat cok cok iyidir

ama set icinde degilse ozaman haklisiniz

orgun 800 den üstün oldugu söyleyenler var sanırım :)