• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
pa80 kartını silme ve klitlemek için gerekli program ihtiyacı olanlar indirebilir ...

Ekli dosyalar

• Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme).rar
    220.3 KB · Görülen: 1,991
Cevap: Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

Hocam teşekkürler aslında pa80 ile ilgili olan tüm dosyaları toplasak tek bi konu açsak çok iyi olur

merhaba bu card manager programını hard diskten diskete attım ama kilitli cartı silmede işe yaramadı yardımcı olur musunuz lütfen

Teşekkürler

merhaba bu card manager programını hard diskten diskete attım ama kilitli cartı silmede işe yaramadı yardımcı olur musunuz lütfen

Sözünü ettiğin programı HD den çırılçıplak bir şekilde diskete at disket orga takılı kalsın orgu kapat birkaç dakika sonra kartını da tak orgu aç org direk disketi görecektir sana orada kartı silme ile ilgili mesaj çıkar okey le kartı siler sonra kartı org ile formatla ve dilediğin kartı yeniden yükle. Kolay gelsin Saygılarımla,

oncelikle selamın aleykum. arkadaslar bi sorum olucak pa80 kartım 16mb ilko levo ve kart kilitli. kilitini acmak icin card menager dosyalarını pcme indirdim. ve diskeli pcden diskete yüklemek icin disketli pcsi olan arkadasıma facebookdan mesaj olarak ona attım dosyaları kontrol ettim oldugu gitmis arkadasıma ve dosyları pcsinden diskete yazdırdık . diskti pa80nime taktım ve orkumu actım ilk islemde entere bastım ve iki secenek cıktı silmek icin erase card yazısına tıkladım fakat karsısında fail yazdı ve kartın kilidi acılmadı nedeni nedir acaba ?

Kartın kilidini kırmak için sana 2 tane kart lazım. veya kartı silip yeniden İlko Levo kilitsiz BACKUP larını bulup yüklemen lazım. CARDMANAGER sadece kilitli kartı silert kilidi açmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

hocam tesekkürler kaç zamandır bunu arıyordum. diğer sitelerde yok. iznin olursa diğer sitelere paylaşmak istiyorum. senden alıntı oldugunu belirterek. cevap bekliyorum.. işimide gördüm teskler.. siyanürmüzik

tabiki de paylaşabilirsin kardeşim diğer arayanlarada faydalı olur .