• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

Cevap: Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

oncelikle selamın aleykum. arkadaslar bi sorum olucak pa80 kartım 16mb ilko levo ve kart kilitli. kilitini acmak icin card menager dosyalarını pcme indirdim. ve diskeli pcden diskete yüklemek icin disketli pcsi olan arkadasıma facebookdan mesaj olarak ona attım dosyaları kontrol ettim oldugu gitmis arkadasıma ve dosyları pcsinden diskete yazdırdık . diskti pa80nime taktım ve orkumu actım ilk islemde entere bastım ve iki secenek cıktı silmek icin erase card yazısına tıkladım fakat karsısında fail yazdı ve kartın kilidi acılmadı nedeni nedir acaba ?
bende olmadı inserd card yazdı hocam

Merhaba arkadaşlar lütfen bir kişi yardımcı olabilir mi? 3 ayrı diskete attım denedim olmuyor. Disketine kadar değiştirdim orgun fakat kilitli kartı ne silebildim ne de kilidini kırabildim. Bpa80.sys yazan dosyayı attım çıplak şekilde diskete orga taktım kapattım sonra kartı taktım disket takılı iken açılırken disketi okuyor ve Load OS from Disk? Loading Enter .. diyor ENTER diyorum. bekliyor daha sonra Error Reading Bootsys! diyor. Ne demek bu acaba?

Merhaba arkadaşlar lütfen bir kişi yardımcı olabilir mi? 3 ayrı diskete attım denedim olmuyor. Disketine kadar değiştirdim orgun fakat kilitli kartı ne silebildim ne de kilidini kırabildim. Bpa80.sys yazan dosyayı attım çıplak şekilde diskete orga taktım kapattım sonra kartı taktım disket takılı iken açılırken disketi okuyor ve Load OS from Disk? Loading Enter .. diyor ENTER diyorum. bekliyor daha sonra Error Reading Bootsys! diyor. Ne demek bu acaba?
Önyükleme sys Okuma Hatası! diyor. ben bunu bilmiyorum...

Bende bir türlü card manageri çalıştıramadım. Error Reading Bootsys hatası veriyor sürekli. Disketin direk içine atıyorum dosyayı ama olmuyor.