• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 yeni kart set 2012 demo lar MT KART

Cevap: Korg pa80 yeni kart set 2012 demo lar MT KART

öncelikle yorumun için çok teşekürler kardeşim allah razı olsun inşallah hayırlı olur şimdi deyerli kardeşim tam bir senedir ki bukartın üstün de çalış tım ve sonun da elimden geldigi kadar temiz sesler ritim ler saondal yap tım ve hepsini birer birer cihazda ayarladım sıkıntı yok temiz ses konusun da daha iyi cihazda yap madım neden dersen çünkü insanları kandıramayız sahte yapılar ile enazından sade çektim sesleri herzaman iyi olur umarım beni anlamış sındır kardeşim saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

eline emeyine saglık usta çok güzel olmuş pa80 için bençok beyendim bundan iyisi olmaz pa80 için görüşmek üzere hayırlı olsun tekrar

ayri ca arkadaşlar bukart da çok deyişik sesler ritim lerde var malum hepsinin demosunu koyamayız çok kaliteli ses ler her yöre için yaptım bu kartı saygılar sev giler mehmet taşdemir facebook da -- vide demolar mevçut izlemek isteyen baksın kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeni demolar da eklenecek arkadaş lar kolay gelsin

kart fiyatı soranlar için yazıyorum arkadaşal 100 tl dir kolay gelsin

abi emeğine sağlık gerçekten uğraştığın emek verdiğin demolardan belli oluyor..fakat şöyle bir durum var şuanki pa80 veya benim gibi kartlı 60 kullanıcılarının düşüncesi hep aynı,pa800 veya 1x alana kadar piyasadaki kartlar setler işimi görür..bu düşünce hakim herkeste..inşallah emeğinin karşılığını alırsın tabiki bu kadar emek vermişsin kimsenin senden bedavaya paylaşım yapmanı isteme hakkı yok..Hayırlı olsun piyasaya..