• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 yeni kart set 2012 demo lar MT KART

Cevap: Korg pa80 yeni kart set 2012 demo lar MT KART

çok teşekürler deyerli kardeşim öncelikle yazdıgın yormumların için evet kardeşim ben bukarta inan çok emek verdim bir seneden beri çok ugraştım saond ları olsun sample ses leri olsun ritimleri olsun herbirine ayrı ugraş emek verdim ve çok küçük karşılık karşısın da bukartı piyanist arkadaş lara ver mek istiyorum eyer ister lerse tabi aslına bakarsan çok bir para deyil 10 tl bir paket sigara 10 olmuş nerdeyse sigaraya verecegin para yı bu karta versen hem daha yarayış lı faydal ıbir şey yap mış olur sun ve bu kart her yöreye her bölgeye hitap ediyor ses ler özel seç me ritimler de öyle daha ilerki günlerde bukartı alanlar için çok süprüzler düşünü yorum yenilik ler yaptıkca alan arkadaşlara msn msj yolu ile yollı yacagım bedava allaha emanet olun arkadaşlar bana ulaşabileceginiz adresler msn besnili_grup_sila@hotmail.com tel 05389555758. facebook adres mehmet taşdemir saygılar sevgiler

Moderatör tarafında düzenlendi:

eline saglık kardeşim pa80 için çok güzel kart olmuş saond lar çok salam güzel ritim ses ler seninle görüşülim kolay gelsin ustad

abicim bu yapmış olduğun set pa80 içinmi pa800 içinmi ritimler süper senden istek istesem delilo halayını 4 5 dl lık yaparmısın sadece delilo olcak aynı dmodaki gibi bide dilberay antepten öte bu parcanın alt yapısını yaparmıksın

deyerli kardeşim bu çalışma pa80 için olan bir çalış madır evet pa800 de olur bukar ritim ses ler çünkü eyer biliyor san pa80 convert programında pa80 kartları pa800 komple çeviriyor eksiksiz sende kartı alırsan convert programında pa800 ritimlerini ses lerini çevire bilir sin çok kolay dır ve demolara gelince antepden öte ritimi altyapısı yaparım delilo yu da beş dakika olabilir çalarım sen msn adresim var ekle görüşelim kardeşim ayrıca bana facebook tan ulaşa bilir sin face adres mehmet taşdemir ekle besnili_grup_sila@hotmail.com saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

abicim yaparsan eklermisin buraya çok tşkkrler

tamam kardedeşim eklerim buraya takip et yeni demoları yayın layacagım kolay gelsin

başka link dosyası kulanın linkler açılmıyor

aynısı bende sadce bi zurna ile ibonun padı yok msnden ekledim konusuruz hocam saygılar..

gayet guzel olmus mesele set meselesi degil mesele temiz pa80 bulma meselesi :) gercekten guzel sesler set guzel eline saglık ustad bende yamaha var malesef :( temiz bir pa80 bulsam takas ederim :) bu sesler benim istedim aradıgım sesler ritimlerde guzel bence