• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA800 & PA2X Baykal USB

arkadaslar Baykal USB sinin fiyatini nasil ogrenecem ben ? Bi yardimci olsaniz bana..

arkadaslar Baykal USB sinin fiyatini nasil ogrenecem ben ? Bi yardimci olsaniz bana..

Baykal Usb fiyatı 170 € + ulaşım bedelidir. Trakyamuzik vasıtası ile yada sitesinden bizimle irtibata geçip Baykal Usb alabilirsiniz.

baykal usta yapmış yine yapacağını çepki funk jazz özellikle bitirdi beni:)
benim sormak istediğim bi kaç şey olacak.şimdi sette anladığım kadarıyla 130 gibi bi ritm ve birsürü perf.ses mevcut pa 800 lerde bu seti tamamen kullanabilmek için hafıza yeterlimi?

bir sorum daha olacak x2 den alıntımı baykalmüzik sitesindeki demolar sound olarak mesela çepkide 800 mü kullanıldı yada şöyle sorayım 800 kullanan arkadata eksiksiz bir biçimde bu sound kalitesinden aynı şekilde yararlanabiliyormu?

baykal usta yapmış yine yapacağını çepki funk jazz özellikle bitirdi beni:)
benim sormak istediğim bi kaç şey olacak.şimdi sette anladığım kadarıyla 130 gibi bi ritm ve birsürü perf.ses mevcut pa 800 lerde bu seti tamamen kullanabilmek için hafıza yeterlimi?

bir sorum daha olacak x2 den alıntımı baykalmüzik sitesindeki demolar sound olarak mesela çepkide 800 mü kullanıldı yada şöyle sorayım 800 kullanan arkadata eksiksiz bir biçimde bu sound kalitesinden aynı şekilde yararlanabiliyormu?

Merhaba ;

Baykal USB Taban olarak Pa800 ile hazırlanmıştır. İçerik tamamen Pa800 de kullanılabilir. Pa800 ve Pa2x Sound olarak aynı olduğu için Baykal USB her iki alette de aynı şekilde çalışmaktadır.

Cevap: Korg PA800 & PA2X Baykal USB

helal olsun baykal hocam eline yüreğine sağlık çok güzel çok sağlam bi set olmuş pazartesi salı inşallah alıyorum setinizi çok güzel bi set. saygılar.

baykal emeğinize saygı duyuyorum meşakkatli bir çalışma kendimde rtm ses vs. yazdığım için iyi bilirim
ama sanki biraz çalışmanızı tam aydınlatmış değilsiniz.
hap yaptım yutan yutar gibi zihniyet sunmuşunuz tamamen kişisel görüşüm.

yapmış olduğunuz usb rtm-ses vs.
pa800 klavyenin üzerinde yapılmış bir çalışmadır.
pax2 - için değildir bunu belirtmeniz gerekir.
takarsan x2 ye çalışırmı çalışır amaa.
doğan görünümlü şahin misali gibi geldi bana.
x2 için esas olan ses rtm vs. x2 üzerinde yazılmış olanı değilmidir.
teşekkürler.

baykal emeğinize saygı duyuyorum meşakkatli bir çalışma kendimde rtm ses vs. yazdığım için iyi bilirim
ama sanki biraz çalışmanızı tam aydınlatmış değilsiniz.
hap yaptım yutan yutar gibi zihniyet sunmuşunuz tamamen kişisel görüşüm.

yapmış olduğunuz usb rtm-ses vs.
pa800 klavyenin üzerinde yapılmış bir çalışmadır.
pax2 - için değildir bunu belirtmeniz gerekir.
takarsan x2 ye çalışırmı çalışır amaa.
doğan görünümlü şahin misali gibi geldi bana.
x2 için esas olan ses rtm vs. x2 üzerinde yazılmış olanı değilmidir.
teşekkürler.

Hazırlamış olduğumuz set Korg Pa800 ve Pa2x serilerinde kullanılmaktadır. Sadece bunun anlaşılması için Korg PA800 & PA2X Baykal USB başlığı altında bu konu açılmıştır. Her iki alette aynı software üzerinden çalışmaktadır. Ayrıca Korg İtalya Pa2x sayfasının en sonunda şunu belirtmiştir ;

If you need a compact and light 61 key version of the Pa2X Pro with built in amplifier and speakers, check out the amazing Pa800. Same incredible sound quality with almost all the most important features as the Pa2X Pro.

Kısacası KORG firması Pa2x in 61 tuşlu ve hoparlörlü versiyonunu isteyenlere Pa800'ü gösteriyor ve özelliklerinin hemen hemen aynı olduğunu söylüyor. KORG Türkiye serviside bunu doğruluyor ve iki aletin sound ve software tabanının aynı olduğunu söylüyor. Bunu biz kafamızdan uydurmuyoruz KORG firması kendisi söylüyor. Bunu yapan firmanın belirtmesine rağmen, Pa2x'in çok daha farklı olduğunu kabul etmek sadece bunu düşünen şahsın kendi egosunu tatmin etme çabasıdır.

Yazılan başlık sadece bu setin Pa2x serilerindede kullanılabildiğini ifade etmek için yazılmıştır. Zaten sitemize girip inceleme çabanız olsaydı ana sayfada bulunan Pa800 fotoğrafını görme imkanınızda olurdu. Bunu siz bu şekilde anlarsınız, gerçekten bu çalışmaya sahip olmak isteyen biri arayıp sorarak merak ettiği konuları aydınlatır. Sizin böyle bir düşünceniz olmadığı için bu şekilde düşümenizi sizin açınızdan normal karşılıyorum.

selam arkadaşlar. baykal usb almayı düşünüyorum. demoları dinledim baykal hocanın sitesinden. benim şahsi fikrim gerçekten güzel hoş bir çalışma olmuş.yapılan emeğe saygımız sonsuz.şöyle bi sorum var sizlere; bilgisayar ortamındaki ses sisteminde gayet güzel başarılı bir çalışma var.yani pcde seslerde ritimlerde bi bozukluk sound kalitesinde bi kötülük göremiyorum.ama; baykal usb kullanan arkadaşlar alet üzerinde veya tesisatta sesler ritimler sound olayı yani tonlar nasıl çıkıyor ?.. emonun kırık setlerindeki gibi teneke gibimi yani metalik bi soundmu var yoksa soft yumuşak berrak bi soundamı sahip, onu merak ettim baykal usb kullanan arkadaşların bu konu hakkındaki yorumlarını bekliyorum.saygılar selamlar.

KORG PA2Xin PA800den farkları

1-6,5 oktav olması(76 tuş piyanoya yakın)
2-Gitar Modunun olması
3-128MB Ram Kapasitesi
4-MP3 boardının direk üzerinde bulunması