• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800mu, Korg pa2xmi ?

• Konbuyu başlatan Fth20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 52
  • Görülen : 10K

Fth20

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA800
Merhaba arkadaslar,

Size fikirde danismam lazim. Yeni org almaya karar verdim. Yanliz pa800 ve pa2x arasinda kaldim. Durum su. Korg pa 800 € 1350 sifir hic kullanilmamis, korg pa2x € 1350 2 senelik temiz. Sizce napmaliyim abilerim ustadlarim vallahi bir turlu karar veremedim. Sizce hangisini almaliyim ve neden ? Tskrler simdiden

Cevap: Korg pa800mu, Korg pa2xmi ?

eger ev kullaniciysan 2x derim,ama duguncuysen pa800 derim,cunku 2x essek olusu kadar agirdir getir gotur fitik olursun,al bi pa800bak keyfine,yanliz version2 olmasina dikkat .

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum; pa800 2008 yılında çıkmış bir alet diye biliyorum. Eğer öyleyse sıfır olması biraz zor.

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum; pa800 2008 yılında çıkmış bir alet diye biliyorum. Eğer öyleyse sıfır olması biraz zor.

herhalde sifir gibi temiz demek istiyor,yada cok az kullanilmis.Yanliz burda(hollanda)hala sifir kutu bulmak mumkun.

Var abicim. Hollandada oturuyorum ben ve burada org kullananlar okadar cok olmadigi icin halen magzalarda sifir bulunuyor. Yani pa800 diyorsun abicim ? Bu aletlerin birbirinden pek bir farklari yok galiba ? Ikiside birbirinin setlerini felan okuyor galiba

Şimdi tekrar araştırdım. 2007'de çıkmış. 6 yıl geçmiş halen sıfır var demek vay be.

Moderatör tarafında düzenlendi:

€ 1500 euro normalde. Kampanya dolayisiyla yuzde 10% indirim, yani € 1350 euroya denk geliyor kardesim.

Şimdi tekrar araştırdım. 2007'de çıkmış. 6 yıl geçmiş halen sıfır var demek vay be. Fiyatlar ne durumda peki hollanda'da?

var biraderim hemde istemedigin kadar show modelleri yani burda demo dediklerimizi 1250 euroya sifir kutu 1400 Euroya alabiliyorsun

Pa2x hoparlörlü olan modelde ekolaizer kısmı çok ilgimi çekiyor. Ayni zamanda bir müzik stüdyosu gibi kullanılabiliyor sanki. Benim gözümde olan bir alet. Önümüzdeki 1 yıl içinde daha iyi harbi bir model çıkmaz ise -ki pa900'ün bir hayal kırıklığı olmasından dolayı zor gözüküyor- benim gözüm pa2x'de. Bunu da ilk burada açıklıyorum işte :D

Pa2x al bence daha saglam bi alet bende kullaniyorum hemde standard 128 mb yok setler buyuk filan boyle seylere ugrasmazsin ... ben hem evde cubase ile beraber ve de dugunlerde kullaniyorum memnunum ... hic korkum olmuyor yok ram yanar falan filan cok dondu benim alet kapadim actim devam ediyorum suana kadar hic bisey olmadi alet saglam yani .... dondu derken yanlis anlama kendisi donmadi benim hatam yuzunden donuyordu ....