• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lider ve rakipsiz TRAKYA MÜZİK

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar trakya müzik sitesi hepimizin sitesi,son zamanlarda rekor üstüne rekor kırıyo,gerek paylaşım,gerek yardımlaşma,gerek üye sayısı ve müzisyenlerin en çok tercih ettiği bir site,
bu demek oluyorki
paylaşım,arkadaşlık,dostluk,kardeşlik,saygı sevgi çerçevesinde paylaşımların yardımlaşmanın üst seviyede olması ve üyelerin memnuniyeti
bir site için bunları yakalamak çok uzun zaman alır ve çokda zordur
trakya müzik bunları çoktan yakalamış bir site ve hergeçen gün dahada ileriye dönük yenilikçi bir site olarak tek ve rakipsiz bir site olma niteliğini çoktan kazanmıştır,

üye olduğum şu güne kadar çok şeyler öğrendik,bu site vasıtasıyla daha tecrübeli piyanistlerle tanışıp tecrübelerinden istifade ettik ve ediyoruzda,ne kadar teşekkür etsek azdır,

trakya müzik üye olduğumdan şu güne kadarki izlenimlerim,
tarafsız,saygılı,paylaşımcıl,yardımcıl ve düzenli bir site
burada saygısızlığa ve huzur bozuculuğa yer yoktur ve asla olmayacaktır,
tüm piyanistlerin dostca kalması için ve birbirimize daha iyi yardımcı olabilmek adına sitemize paylaşımlarımızla,yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardımlarımızla özenle sahip çıkalım,

hepinize saygılar sevgiler,

Cevap: lider ve rakipsiz TRAKYA MÜZİK

Aynen yola devam :cool:

2 tane takıldığım site var pcyi açınca biri face biri trakyamüzik 8 senedir bu siteden yararlanıyorum son 2 senedir de hem faydalanıp hem paylaşım yapıyorum iyiki varsın trakyamüzik.

TUFAN54

aynen bende oyle hocam 1. facebook 2. trakyamüzik :)

Her zaman aynı kuralları ile devam edicektir saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Her zaman daha iyiye ve daha güzele doğru, saygı ve sevgiyle...

2 tane takıldığım site var pcyi açınca biri face biri trakyamüzik 8 senedir bu siteden yararlanıyorum son 2 senedir de hem faydalanıp hem paylaşım yapıyorum iyiki varsın trakyamüzik.

aynen tufan ilk işim trakya müzik sonra face :)

aha burası bağımlılık yapıy :)

valla alışkanlık oldu artık trakya müzik girmeden duramıyorum yaşasın trakya müzik ...

valla alışkanlık oldu artık trakya müzik girmeden duramıyorum yaşasın trakya müzik ...

aynen kartal 123,

işte trakya müzik tarzı----işte trakya müzik farkı

Ne diyim herkesin duyguları ortak galiba...
Benim söylemek istediklerimi de arkadaşlar söylemiş, bana ka-tı-lı-yo-ruuum, demek düşüyor.
:)

Çok şey öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim bu siteye, çalışanlarına, ve paylaşımda bulanan tüm dostlara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum... Umarım çizgisini ve seviyesini hiç kaybetmez... (Bu biraz da bizlere bağlı)
Herkese saygılar...