• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lutfen Dikkat Dolandirici var.

Piyanist21

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1X
Arkadaslar sahibinden.com da arizali pa3x ilan altinda dolandirilicik yapan sahisa 200 tl mizi
Kaptirdik suan ilani pasif etmis numarasinida kapatmis.
Sahsin ismi..Selami Argun
Telefonu. 0531.3133956
Yer. İstanbul
Bu sahsa dikkat edin .

Cevap: Lutfen Dikkat Dolandirici var.

Arkadasim gecmisolsun,o o....u cocugu ile birkacgun once bende gorustum burada silivrideyim dedi org simsek cakmasindan dolayi anakartda sorun var vs..diye anlatti yurt disinden getirdigini ve buyuzden korg yetkili servis yapmiyor diye birsuru hikayemasal okudu,almayi dusunuyordum,lakin ustamiz hic bulasma calinti olabilr dedi geri donmedim,almak istesem gerci gider bakardim yakin bana.gecmisolsun tekrar,

Bu şerefsizler yüzünden kimsenin kimseye güveni kalmadı.Alışveriş zorlaştı.

Arkadasim gecmisolsun,o o....u cocugu ile birkacgun once bende gorustum burada silivrideyim dedi org simsek cakmasindan dolayi anakartda sorun var vs..diye anlatti yurt disinden getirdigini ve buyuzden korg yetkili servis yapmiyor diye birsuru hikayemasal okudu,almayi dusunuyordum,lakin ustamiz hic bulasma calinti olabilr dedi geri donmedim,almak istesem gerci gider bakardim yakin bana.gecmisolsun tekrar,
Kardes senin dedigin seylerin aynisini banada dedi o gun basiretimiz kapanmisti galiba kandik iste buda tecrube oldu tecrube markette satilsaydi gidip alirdik ama ne yazikki yasamamiz gerekiyormus. Yuce rabbim bir karincanin bile hakkini birakmazken ona birakmaz biz hakkimizi ALLAH a havale ettik.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kardes senin dedigin seylerin aynisini banada dedi o gun basiretimiz kapanmisti galiba kandik iste buda tecrube oldu tecrube markette satilsaydi gidip alirdik ama ne yazikki yasamamiz gerekiyormus. Yuce rabbim bir karincanin bile hakkini birakmazken ona birakmaz biz hakkimizi ALLAH a havale ettik.
Şükretki 200 TL. ile kurtulmuşsun. Ya tamamına ödeme yapsaydın. İşte o zaman ayıkla pirincin taşını idi ! Sakat bir mal belli. Yinede geçmiş olsun der, verilmiş sadakan varmış derim.

çok geçmiş olsun

Gecmis olsun dileklerini sunan tum arkadaslara tesekkur ederim.

boşver takma kafana çolukçocuğunun başının gözünün sadakası olsun.biz toplum olarak çürümüşüz?!ahlaksızlık bizim hayatımızın bir parçası olmuş artık?!yazıklar olsun böyle insanlara!!!..