• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen Yardım Edin.. : (

[Piyanist]aLi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha Or700 v2 PLUS
Ben pa 800 yeni aldım v2 ve ram 64 mb ilk önce trakya müzikten setlere bakıyorum setlerde 45 55 mb yazıyor indiriyorum rardan çıkarıyorum rardan çıkan dosyanın boyutuna bi bakıyorum 67 mb 65 mb valla pa 800 den soğudum ya set bulamıyorum aldığım yer saçma sapan dantirik editlenmemiş bi set yükledi 1 haftadır onla idare ediyorum lütfen arkadaşlar yardım edin şimdiden teşkküre dedirim

Cevap: Lütfen Yardım Edin.. : (

Önce ramleri sil.Nasıl yapıldığı sitede var.Sonra Besbur V4 setini kurabilirsin.Ben ilk Tosun set kurmuştum.Sıkma canını.İkide bir de set yükleme.Ram için iyi olmaz.

kardeş nasıl ramleri sil şimdi set yüklemeden önce neler yapmam lazım bana kısa bi bilgi verebilirmisn

Piyanist [ali];148621' Alıntı:
kardeş nasıl ramleri sil şimdi set yüklemeden önce neler yapmam lazım bana kısa bi bilgi verebilirmisn

hocam ramları silmek demek komple bi format at demektir :)
orga format atıp istediğin seti yükle,set yükledikten sonra orgu kapat aç,tamamdır,ram öyle kolay kolay yanmaz,pa800 kullananlar hep ram yanacak yandı v.s v.s. diye psikolojik olarak çöküntü yaşıyor,

format nasıl atılır aşağıdaki linkte hepsi var,videoyu izleyerek yap

Piyanist [ali];148598' Alıntı:
Ben pa 800 yeni aldım v2 ve ram 64 mb ilk önce trakya müzikten setlere bakıyorum setlerde 45 55 mb yazıyor indiriyorum rardan çıkarıyorum rardan çıkan dosyanın boyutuna bi bakıyorum 67 mb 65 mb valla pa 800 den soğudum ya set bulamıyorum aldığım yer saçma sapan dantirik editlenmemiş bi set yükledi 1 haftadır onla idare ediyorum lütfen arkadaşlar yardım edin şimdiden teşkküre dedirim

Birde tüm rar dosyasının boyutu değil dosya içinde pcm dosyasının boyutunun 64mb ı geçmemesi gerek ben öyle biliyorum.

Birde tüm rar dosyasının boyutu değil dosya içinde pcm dosyasının boyutunun 64mb ı geçmemesi gerek ben öyle biliyorum.

Yalcin kardes hakli...Pcm dosyasina bak ve 64mb gecmesin öteki dosyalar zaten agirlik yapmaz cünki cogu sette bir kac sn bosluk vardir orgu kasmaz..Burda bir cok set var Albayrak set var 63mb lik,Besbur4 var ,varda var becerebiliyorsan setlerden kendine bir karma set yap benim gibi tabiki herkesin zevkleri ve müzik tarzi ayri..Setlerden nasil sound ve ritm yüklersin oda burda Pa800 ile ilgili bölümde var,kolay gelsin.

Pa800 de pcm boyutu önemlidir sadece pcm boyutuna 64 ü geçmesin sorun olmaz.