• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen yardım edin !!

• Konbuyu başlatan rms2
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

rms2

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG pa55TR
merhaba arkadaşlar benim korg pa55TR orgum var ben bu siteden bir set buldum yükledim. ama içindi vals vahde gigi ritmler yok.

daha sonra tektek vahde ritm leri buldum.

Kısacası bu tek tek ritimleri nasıl set haline getirebilirim.

Cevap: lütfen yardım edin !!

alttaki linkte gerekli bilgiler mevcuttur,
linkte hem fabrikasyon ritimleri değiştirme hemde set ritimlerini değiştirme anlatımı var,kolay gelsin

bunu yapmayı biliyorum

benim demek istediğim bilgisayarda dosyanın içinde 200 e yakın ritim var onları nasıl yüklerim

bunu yapmayı biliyorum

benim demek istediğim bilgisayarda dosyanın içinde 200 e yakın ritim var onları nasıl yüklerim

tamam hocam konudaki anlatımları uygularsanız istediğiniz seti yapabilirsiniz,

nasılmı
kullandığınız setteki beğenmediğiniz veya silmek istediğiniz ritimin üzerine elinizde bulunan ritimi kaydedebilirsiniz,
sesleride aynı şekilde yapabilirsiniz,bu şekilde kendi setinizi oluşturabilirsiniz,

hatta fabrika ritimlerinden kullanmadığınız ritimleri dahil değiştirebilir,orgu yani seti kendinize göre ayarlayıpta kullanabilirsiniz,set yapmanın başka bi yolu yoktur
bilgisayarınızdaki ritimleri diskete atın,bilgisayarınızdaki ritimlerin kitleri mevcutmu elinizde hazırmı,ritimlerden önce ilk kitleri yükleyeceğiniz için hangi ritimin hangi kitle çalıştığını bulmak zorundasınız yoksa direk yükleme yaparak okutamazsınız,
----kendinize set yapmak istediğiniz ritimlerin durum kitlerini kitlerini atıpta ritimi setinize yükleme yaptıktan sonra aynen okuyacaktır,
----yine aynı şekilde ses içinde geçerli,
proğramdaki ham sesleri yapmak editlemek istediğiniz sete atarak istediğiniz perform seslerinide yükleyerek istediğiniz seti yakalama fırsatı ancak bu şekilde yakalayabilirsiniz,sıfırdan kendi imkanlarınızı kullanarak hiçbir setten ritim veya ses almadan kendinize set yaparsanız ona bişey diyemem,
başka setlerden veya elinizde bulunan ritimleri yukarıda dediğim gibi yükleme yaparsınız,

sizi yanlış anlamadım yukarıda yazdığınızdan anlaşılanlar bunlardır,

Moderatör tarafında düzenlendi: