• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardım edin

org adamı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600
bana içine ses atılabilen ritimleri güzel olan kaliteli bir org tavsiye edebilirmisiniz sınır 2000tl (biraz üstü de olabilir):confused:

Cevap: Lütfen yardım edin

Ne duruyorsun kardeşim gidip kendine bu paraya kartlı bir tane pa80 alsana...2200-2300 verdiğinde ev kullanıcılarının pa80 lerini çok rahat alırsın.

pa 80 i düşündüm ama ikinci ele pek güvenemiyorum sıfır tercihim bu arada bunları araştırırken gw8 ve BK-5 or u buldum acaba bunları da tavsiye eder misiniz ama duyduğuma göre bk-5 or a ses atılmıyormuş gerçekten de atılmıyor mu atılıyorsa almayı düşünüyorum.bir de kor pa 500 ün tr olmayan versyonunu ya da oriantel versyonunu alıp içine türk ritim ve sesleri atılıyor mu sitesinde atılmıyor diyor ama acaba yanıltıyor mu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elindeki para ile gidip korg pa500 batı veya oryantel versiyonunu 1400 TL gibi rakama alırsın ama pa500tr sesleri ve ritimleri dediğin gibi atamazsın...Pa500TR içerisinde barındırdığı bir çok sample ses ile o diğer batı ve oryantel versiyonuna fark atar...O elindeki paraya sıfır pa500tr de düşünebilirsin galiba 2100 TL ye sıfırını veriyorlar.( her ne kadar 2300 TL sıfır fiyat yazsada bayisine gidince 2100 TL gibi rakama iniyorlar)

pa 500 tr nin sıfırı çok pahalı 2600 lerde filan ama bk5 or konusunda yardım eder misin

Öncelikle Roland benim alanım değil bu konuda sana yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar...Pa500TR fiyatına gelince bir önceki mesajda yazdım dediğim gibi 2100 yada 2200 civarında sıfırını verirler..Adamlar ellerindeki pa500TR aletleri eritmek için zaten bu indirimi yapıyorlar.Geçen yaz Ankarada korg bayisine gittim sıfırı 2250 TL gibi bir rakamdı daha pazarlık etmeden nakit 2050 TL ye cihazı verdi bana...2600 TL pa500tr için çok yanlış bir rakam ...

sıfır almak ıstıyorsan korg pa600 roland bk5 yamaha a2000 or700 de olabılır bunları ıncele

ben senin yerinde olsam sıfır gibi 1-2 aylık a2000 alırdım acil ihtiyaçtan 2300 tl gibi fiyata bulabilirsin ilerde birde emo usb alırsın on numara olur ...

yamahaor700 v2 plus satabilirim