• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Maks 2500TL'ye hangi orgu tercih edersiniz?

• Konbuyu başlatan Emre07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 2K
Cevap: Maks 2500TL'ye hangi orgu tercih edersiniz?

bence o fiyata hiç bi şeyi alıp maceraya girme parana yazık olur. gerekirse 1 ay daha sabret üstüne eklemey çalış ama en kötü bi pa600 veya pa800 al daha iyidir. diğerleri evde çok kurcalamaya zamanın olacağı için zamanla seni sıkar ve tekrar arayışa girersin. sadece düğün çalacak olsan pa50 bile yetiyor.sonuçta kullanacağın 2 tane ritimdir.ama evde kullanırken farklı oluyor.

bence o fiyata hiç bi şeyi alıp maceraya girme parana yazık olur. gerekirse 1 ay daha sabret üstüne eklemey çalış ama en kötü bi pa600 veya pa800 al daha iyidir. diğerleri evde çok kurcalamaya zamanın olacağı için zamanla seni sıkar ve tekrar arayışa girersin. sadece düğün çalacak olsan pa50 bile yetiyor.sonuçta kullanacağın 2 tane ritimdir.ama evde kullanırken farklı oluyor.

Güzel bir yaklaşım olmuş teşekkür ederim. Fiyat aralığı oralara çıkınca Yamaha A2000 de giriyo işin içine

Güzel bir yaklaşım olmuş teşekkür ederim. Fiyat aralığı oralara çıkınca Yamaha A2000 de giriyo işin içine

kesinlikle müzk38'e katılıyorum acele etmeyin, bütçenizin üzerine bir miktar daha ekleyerek pa600qt alabilirsiniz, pa600qt tüm pa serisi setleri ram yettiği kadar okuyabiliyor dahili mp3 playere de sahip , pa800 de 256 ram upgrade edilebilir ama mp3 board vs fiyatı arttıracaktır, artık temizliğine görede tercih edilebilir bir modeldir.
yamaha kullanmadığım için a2000 hakkında yorum yapamıyorum.

hangi modeli alacaksanız acele karar vermeyin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben müzisyen değilim ama müziğe ve klavyelere hevesliyim küçüklükten beri peder müzisyen olduğu için. evde muzik38 üstadın dediği gibi düğünde pa50 bile yetiyor tabi piyanistleri bilmem ama sazcılar öyle e40 bile iş görür yani ama evde kullanılacaksa o zaman daha farklı seslere setlere ihtiyaç duyuyor insan ben pa600 alacaktım almadım bk5 aldım cihaz iyi ama hep aynı sesler yani iyi bir cihaz almak en mantıklısı bencede herkese saygılar...

Diğer modellere Yamaha psr s 770 modelini de ekleyebilirsiniz.