• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MD Hazinesi Açıklama

RoMaN39

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamyzik.net
Enst.
Korg pa80
Arkadaşlar şuan Upload ediyorum bu kadar paylaşımı bir arada kimse yapmamıştır

Fotoğraflarda listeleri inceleyin göreceksiniz A harli Sanatçıların Elimdeki Arşivini Sizlerle paylaşıyorum
Daha Sonra B - C - D - Yani Tüm Arşivimi sizlere sunuyorum

T:H:M T:S:M POP: Arabesk : Fantazi : Hepsini Sizlerle Paylaşacağım uploadlar dolsun Bu başlıkla Md Alt yapı bölümüne Aynı başlıkta konu açarak sizlere sunacağım

Yollayacağım Şarkı listesi :

83A_Harflileri_Listesi.JPG

Size Bu Şekilde Winrar İçinde Gelecek :

5470A_Harfli_Md_ler.JPG

Kaç Kişinin işine bu md lerin yarayacağınıda Cevaplarda ve Teşekkürlerden Göreceğiz

A Harfli Sanatçıların Md lerini bugüne yetiştirmeye çalışıyorum
Saygılar

eline saglik ustat tesekkurler.

Öncelikle eline sağlık ve paylaşım için şimdiden teşekkürler ama parti parti sınıflandırarak yaparsan çok daha güzel olur kanısındayım. Yani bir anada bir çoğunu birden yapmak yerine, müzik sınıflandırması yaparak, istemediğimiz parçaları ayıklayabilme şansı vermiş olursun. Çünkü bir çok arkadaşımız kotalı internet kullanıyor. Sağlıcakla kal.

Ruhi hocam doğru söylüyorsunuz ama A harfli olanları bu şekilde upload ettim elimde yaklaşık 5,000 ad md var fırsat buldukça sanatçı sanatçı upload ederim lakin A Harfli md ler toplu oldu

İçinden Özellikle şu Sanatçı nın md leri lazım diyern olursa o şekildede upload eder arkadaşlarımıza yollarım

uyarınız için teşekkürler

Saygılar

Dev bir paylaşım,teşekkürler Oktay eline sağlık...

Arkadaşlar Md bölümünde A Harfli sanatçıların Md leri eklenmiştir

Aşağıdaki linki tıklayarak md bölümüne gide bilir ordan Md leri indirebilirsiniz