• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medeli Org hakkında son 3 gün

Cevap: Modeli Org hakkında son 3 gün

Md 700'e ritim yüklemek ve ritim yazmak mümkün. Medeli'nin standart kitleriyle yazılmış 2/4, 4/4, halay, çiftetelli, vahde gibi bazı temel türk ritimleride mevcuttur. Bu ritimleri kart girişi vasıtasıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz. Eğer alırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Cevap: Medeli Org hakkında son 3 gün

Abiler kardeşler 3 gün içinde medeli md 700 Org almayı düşünüyorum yeni başlayacam Org çalmaya

Benim için türk sesleri ritimleri çok önemli
Bu cihazda sd kart girişi var buna sd karttan ritim falan yukleyebilirmiyim.

Lütfen anlayan yazsın bakıp çıkmayın.

Başılık hatalıydı düzelttim. Medeli klavyeler ile ilgili net bilgiyi Volkan arkadaşımız vermiş. Tavsiye istersen, biraz daha imkanları zorlayıp, üzerine ekleme yapıp DANTE TR J modelini almanı tavsiye ederim. Şuan aktif olarak DANTE TRJ kullanan biri olarak yazıyorum. Youtube ta ve burada demoları dinleyebilirsin. Türk müziği için daha uygun ve keyf alabileceğin bir klavye..

Cevap: Modeli Org hakkında son 3 gün

Md 700'e ritim yüklemek ve ritim yazmak mümkün. Medeli'nin standart kitleriyle yazılmış 2/4, 4/4, halay, çiftetelli, vahde gibi bazı temel türk ritimleride mevcuttur. Bu ritimleri kart girişi vasıtasıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz. Eğer alırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Verdigin aydınlatıcı bilgi için cok tesekkur ederim hocam.

Cevap: Medeli Org hakkında son 3 gün

Başılık hatalıydı düzelttim. Medeli klavyeler ile ilgili net bilgiyi Volkan arkadaşımız vermiş. Tavsiye istersen, biraz daha imkanları zorlayıp, üzerine ekleme yapıp DANTE TR J modelini almanı tavsiye ederim. Şuan aktif olarak DANTE TRJ kullanan biri olarak yazıyorum. Youtube ta ve burada demoları dinleyebilirsin. Türk müziği için daha uygun ve keyf alabileceğin bir klavye..

Bugün idarelik başlangıç için sadece 1 ay sonra iyi bir cihaz alana kadar hevesimi alayım diye medeli mc120 modelini aldım sonrasında bütçemi 1500tl ye çıkaracağım.

Teşekkür ederim.