• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhabalar...

Cevap: merhabalar...

Selam dostum.hayat güzeldir ve herşeye rağmen devam ediyor.Yaşamı çekici kılan şeylerden biride karşılaşılan güçlüklerdir aslında.hadi bir an önce hem kendini hem işlerini toparla

Çok çok geçmiş olsun Allah şifa versin ateş ancak düştüğü yeri yakar acına ortak olamayız sadece paylaşabiliriz herşeyde bir hayır vardır diyebiliriz inşallah bundan sonrasında daha iyi durumlarla karşılaşırsın.

geçmiş olsun salim abi wallahi çok üzüldük seni en kısa zamanda aramzda görmek ümidiyle kendine çok dikkat et

baştab her şey için geçmiş olsun der yaradanımdan acil şifalar dilerim

salim abi büyük geçmiş olsun,Allah daha fazlasını kimseye yaşatmasın.bizlerde uzun zamandır sizi merak eder olduk.umarım herşey düzelir ve kısa zamanda tekrar görüşürüz,sizlere ihtiyacımız var,acil şifalar...

geçmiş olsun kardeşim

geçmiş olsun dostum.anladığım kadarıyla yamahadan sen de farklı bi şekilde vefa sızlığa uğramışsın.boş ver kafaya takma adam müşterisini kazıklıyor sizlerle emekçilerle uğraşırmı

geçmiş olsun üstat... Allah yardımcın olsun...

çok üzüldüm gerçekten, sizi şahsen tanımıyorum ama izlerinizi hep takip ettim, ALLAH kardeşinize acil şifalar versin, size sağlık afiyet versin, çok çok geçmiş olsun....

geçmiş olsun usta... kafana takma salla gitsin... senin gibi adamlar kolay yıkılmaz... yamaha ya gelince sen dükkansın onlar tilki döner dolaşır gelirler gene geri... sadece yamaha yok bu alemde başka markalarda gelir çalar kapını... senin gibi adamların emeklerini ödeyemez bu camia o kadar diyorum

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri