• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhabalar...

Cevap: merhabalar...

Çok geçmiş olsun sitede yokluğunuz belli oluyor inşallah sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulursunuz ayrıca kardeşinize çok üzüldüm.

Çok çok geçmişler olsun üstadım Rabbim yardımcınız olsun. Kardeşinize büyük geçmişler olsun. İş, Aş bulunur lakin sağlığı bulmak güçtür bu nedenle öncelikle kardeşinize acil şifalar diliyorum. Gerçi siz de sağlık problemlerinizden bahsetmişsiniz size de acil şifalar diliyorum. Tarifsiz hüzünlerimle,

merhaba arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim ve yönetim kadrosu...:)

uzun zamandır siteye giriş yapamıyorum.

Bir kara bulut efsanesi, aksilik ve problemlerden dolayı...

Maddi, manevi ve psikolojik problemler yaşıyorum.

Bu süre içerisinde evim, mahallem, işim mesleğim her şeyim değişti.

Zaten bu süre içerisinde yamaha 'da yolları ayırmış sanırım bizimle... Sağlık olsun :)

2 gün öncesinde de gece sokakta saldırıya uğrayıp, kardeşimin gözünü kaybettik.

Her şeyde vardır bir hayır/ hayırlısı olsun inşallah...

Bir fırsatını buldum, bilgilendireyim dedim.

Inşallah kısa zamanda aranıza katılmak ümidiyle...

Kalın sağlıcakla...

çok geçmiş olsun üstadım inşallah bir an önce herşey yoluna girer

Çok geçmiş olsun Salim kardeşim.Allah yar ve yardımcıdır her zaman.Moralinizi yüksek tutun.Siz hayata dair ne varsa tedbirinizi alın allah'a tevekkül edin takdir allah'ındır.Dualarımız sizinle.Çok çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun Salimcim Rabbim zaman zaman insanları böyle şeylerle sınarmış sabrı ve soğukkanlılığı elden bırakma sakın..Herşey zamanla yoluna girer su akar yatağını bulur inşallah daha fazla yıpranmazsın Allah yardımcın olsun geçmiş olsun en yakın zamanda mutlu ve sevinçli haberlerini alırız inşallah özledik seni

sayın,Dr.Salim siz ve sizin gibi kişiler çok çok değerli bir üstadsınız başınızdan geçen olaylardan dolayı çok çok üzüldüm kardeşiniz için geçmiş olsun dileklerimi sunarım, inşallah en kısa sürede tüm zorlukları baş eder rahata kavuşmanızı temenni ederim saygılarımla hakan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin kardeşinize inşallah!

çok geçmiş olsun üstadım.Yüce rabbim bazen sınıyor kullarını.2011 de de ben ço ksıkıntılar yaşamıştım ve hep hayırlısı diyerek önüme baktım.Şu an çok şükürler olsun herşeyim düzeldi.Sizinde öyle olacaktır inşallah...

çok gecmiş olsun..allah yardımcınız olsun..inş en kısa zamanda halledersiniz bütün problemleri..

geçmiş olsun allah güç kuvvet versin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri