• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MIDI aygıt Voices, Parçaları, Otomatik Eşlik ve Vokal Harmony

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Katılım
9 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Kontrol Klavye Voices, Parçaları, Otomatik Eşlik ve VH bir PSR640 ve PSR740 üzerinde bir dış midi cihazından etkinleştirilmesiPSR640 ve PSR740 böylece harici bir MIDI aygıt Voices, Parçaları, Otomatik Eşlik ve Vokal Harmony aynı şekilde kontrol edebilirsiniz yapılandırılabilir iç klavye gibi.


1) Basın [FUNCTION] düğmesini tıklayın.

2) Turn (DATA) Dial 'seçmek için F5 MIDI'.

3) Basın [SONRAKİ] düğmesini tıklayın.

4) Turn (DATA) Dial 'seçmek için alma Kanal'.

5) Basın [SONRAKİ] düğmesini tıklayın.

6) Basın Track [1] düğmesine ekran altında bulunan. Bu MIDI kanal 1 almak seçer.

7) Birini seçin, aşağıdaki seçenekler:


a) Turn (DATA) Dial 'kadar GM / XG' seçilir. Bu harici bir MIDI aygıtı MIDI kanal 1 ile PSR dahili klavye bağımsız iç sesleri kontrol sağlar. Bu durumda, klavye, bağlı olduğu cihaza harici bir jeneratör sesi olarak hareket edecek.

b) Turn (DATA) Dial 'kadar KLAVYE' seçilir. Bu harici bir MIDI aygıtı MIDI kanal 1 üzerinden tüm iç klavye performans işlevlerini kontrol sağlar.

c) Turn (DATA) Dial 'kadar Chord' seçilir. Bu harici bir MIDI aygıtı MIDI kanal 1 ile klavye otomatik eşliğinde genel anahtar kontrolü sağlar. Süre PSR otomatik eşliğinde sadece 'birlikte aşağıdaki Bu durumda, harici bir MIDI aygıtı performans akor progession temin olduğunu.

d) Turn (DATA) Dial 'kadar KÖK' seçilir. Bu harici bir MIDI aygıtı midi kanal 1 üzerinden Bas Track otomatik eşliğinde kontrolünü sağlar. Bu durumda, harici bir MIDI aygıtı alternatif Bas Parça kontrolü sağlayabilir.

e) Turn (DATA) Dial kadar 'vocal UYUM' seçilir (PSR740 SADECE). Bu harici MIDI aygıtı iç Vokal Harmonizer kontrolü sağlar. Harici MIDI aygıtı 'şu uyum akorları ve PSR Harmonizer' sağlar boyunca '.


8) Basın [ÇIKIŞ] düğmesini tıklayın.
 

Benzer konular

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

  • Evet

    Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

    Oy: 7 25.0%
  • Hayır

    Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri
Üst