• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mikrofon Önerir misiniz? Satan da olabilir?

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Merhaba kıymetli müzik dostları,

Boss Ve-5 pedal ve muhtemelen Pa600 ile kullanacağım. Hobi amaçlı müzikle uğraştığımı biliyorsunuz.

F/P olarak bana mikrofon önerir misiniz?
Ne kadar bütçe ayırmalı. 100-200 tl arası düşünüyorum. Duruma göre Sıfır yada 2.el olabilir.

İşe yarar birşeyse telsiz mikrofon olabilir.

Merhaba kıymetli müzik dostları,

Boss Ve-5 pedal ve muhtemelen Pa600 ile kullanacağım. Hobi amaçlı müzikle uğraştığımı biliyorsunuz.

F/P olarak bana mikrofon önerir misiniz?
Ne kadar bütçe ayırmalı. 100-200 tl arası düşünüyorum. Duruma göre Sıfır yada 2.el olabilir.

İşe yarar birşeyse telsiz mikrofon olabilir.

Jefe AVL-2600 şiddetle tavsiye ederim bende 2 adet var kullanıyorum çok güzel

jeybeycem kardeş avl-2500 kullanmıstım patlama yapıyordu . zevkine ve bilgisine pek güvenmediğim bir arkadaş avl-2600 için beş para etmez demişti ama sen memnunsun ötme ve ses kalitesi anlamında nasıldır ufak bir tanıtım yazısı yazarsan sevinirim . sağlıkla kal .

[QUOTE = "sancaktarbey, posta: 295415, üye: 5310"]
jeybeycem kardeş avl-2500 kullanmıstım patlama yapıyordu . zevkine ve bilgisine pek güvenmediğim bir arkadaş avl-2600 için beş para etmez demişti ama sen memnunsun ötme ve ses kalitesi anlamında nasıldır ufak bir tanıtım yazısı yazarsan sevinirim . sağlıkla kal .
[/QUOTE]
Şöyle söylim teknik bilgi veremem fakat ben düğünde yapıyorum canlı müzikte çok memnunuz ve özellikle şunu diyim ses sistemi kiralayanlar var burada shure kullanıyolar kablolu solistler ilk onu deniyor benim mikrofonu test ederken onlarda merak ediyor ve kesinlikle çok başarılı ve şunu diyebilrim stüdıolardada kullanıyolar tercih ediliyor hatta yanlış hatırlamıyorsam AHMET TEMUÇİN duymuşunuzdur abimizi bu işin içinde oda çok iyidir çok tercih edilir demişti roff r 720 telsiz mikrofonda var avl çok daha iyi.

anladım kardeş ben shure sm-58 kullanıyorum ama tiz karakterli olduğu için ötmesinden şikayetçiyim avl-2600 de nasıl ötme cıylama distrüksiyon varmı ?

anladım kardeş ben shure sm-58 kullanıyorum ama tiz karakterli olduğu için ötmesinden şikayetçiyim avl-2600 de nasıl ötme cıylama distrüksiyon varmı ?
Hayır hiç öyle ötme falan yok sesi gerçekten çok temiz araştırın gerçekten bu işi yapanlara sorun hatta yakında varsa gidin kendi sesinizle test edin

Jefe AVL-2600 şiddetle tavsiye ederim bende 2 adet var kullanıyorum çok güzel

JEFE'nin alt modelinden hiç memnun kalmamıştım ama yorumu yazanın siz olduğunu görünce bir durdum.

Düzeltiyorum: Aynı mikrofondan vardı.Ses hassasiyetinden hiç memnun kalmamıştım. Voicelive pedal sattığım arkadaşa hediye etmiştim hemde zorla :)
Elimden gitsinde yenisini alabileyim diye :)

Son düzenleme:
Shure Beta 58 tavsiye ettiler,ona yönelmiştim ama sizlerin yazdıklarına da bakacağım.

W watert
Bm800 stüdyo tipi mi? İşimize yarar mı bu. Boss Ve-5 pedal ile ev ortamında kullanıyor olacağım. Esasında pop filtre stüdyo tarzı vs. olması da bana daha temiz ses verir gibi geliyor.
Ama avantajı dezavantajı da olabilir. Örneğin klavye üstünde kullanılacağı için bizim sesimizden fazla müziğin sesini alabilir.

Hepsiburada da buldum ürünü;
280 lira stand ile beraber.

Bence başlangıç seviyesi için BM800 gayet iyidir. BM800 ile başlarsın yetmediği zaman diğer marka mikrofonlara geçersin. Bu arada innceleme linki