• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mox6 & Mo6 arasında kaldım...

piyanist51_ibo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa900 & a2000 v2 plus
Değerli arkadaşlar synth almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım mox6 2300 tl mo6 1550 tl civarı acaba hangisini alsam aslında maddi olarak mo6 daha uygun fakat maddi olarak zorlansamda alabilirim mox6 yı acaba çok fark var mı nasıl yapsam kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

Cevap: Mox6 & Mo6 arasında kaldım...

üstad sorması ayıp mox 6 nerede 2300 tl merak ettim bende araştırıtyorum şu an

Mox6 tabiki xs-Xf sesleri dururken 2006 model bi cihaz almak bence yanlis olur...
Verdigin paranin karsiligini alirsin (sample yuklenmiyor umarim biliyorsundur)

Verdiğin fiyatı ben de merak ettim doğrusu çünkü o fiyata yok. Diğer alet hiç düşünülmez bile bence.Yinede chordsolo üstad buna en iyi cevap verebileceklerden biri.

Ben bi abimden alcam inş araştırdım baya mo6 nın piyasa fiyatıda 1900 lira zaten ama iskontoyla alcam çok samimi olduğum birisi aslında bende mox6 almak istiyorum fakat maddi durum biraz sıkıntılı çok fark yoksa arasında mo6 alayım diyorum... Sample yüklenmiyor biliyorum koma varmı bu aletlerde çok önemli değil ama merak ettim mm6 da yok acaba bunlarda var mı...

Profilinizden gördüğüm kadarıyla zaten pa2x sahibisiniz sanırım.
Eğer sahnede ikinci alet olarak v.b içinse bütçenizi zorlamayın derim.İşinize hangisi gelrse onu alırsınız ama gönül hetr zaman yeni teknolojiden yana tabii...
Ruhi Abi;
Fiyat için doğru söylüyor, özellikle tanıdık filan varsa 2400TL civarında alabilenler oluyor...
Düşün ki ben internet üzerinden 2523 e aldım, DORE satış fiyatı 3050 iken...!

Eğer sahnede ikinci alet olarak v.b içinse bütçenizi zorlamayın derim.İşinize hangisi gelrse onu alırsınız ama gönül hetr zaman yeni teknolojiden yana tabii...
Ruhi Abi;
Fiyat için doğru söylüyor, özellikle tanıdık filan varsa 2400TL civarında alabilenler oluyor...

Evet hocam 2x im var ikinci alet olarak düşünüyorum piyanolar, Elektro piyanolar, pop şarkılarda kullanabileceğim tarzda sesler ve gitarlar ve arpejyatör önemli benim için, yaylı vb. sesler önemli değil... Cihazı alacağım yerde çok samimi olduğum birisi ve yamahada kampanya olduğunu söylemişti salı günü net bi fiyat alcam inş ona göre bişeyler yaparım..

Ruhi Abi;
Düşünün 2400' e satan da kar ettiğine göre, Türkiye' deki bazı firmaların nasıl açgözlü olduğu ortaya çıkıyor. Resmen insanları kerizlemenin peşindeler. Aradaki farka bakın. Bir de 12 taksitle almaya kalksanız, belkide o fark da binecek... Savunmaları da hazırdır: Serbest piyasa ekonomisi... Evvelki gün bu tür bir konuda siteden bir arkadaşa bir cevabım olmuştu. Satın aldığı fiyatı söylemek istemiyor, "Sadece özelinize atarım..." diyordu.

Düşünün 2400' e satan da kar ettiğine göre, Türkiye' deki bazı firmaların nasıl açgözlü olduğu ortaya çıkıyor. Resmen insanları kerizlemenin peşindeler. Aradaki farka bakın. Bir de 12 taksitle almaya kalksanız, belkide o fark da binecek... Savunmaları da hazırdır: Serbest piyasa ekonomisi... Evvelki gün bu tür bir konuda siteden bir arkadaşa bir cevabım olmuştu. Satın aldığı fiyatı söylemek istemiyor, "Sadece özelinize atarım..." diyordu.

Belkide aldığı yerin zor durumda kalmasını istemediği için söylemek istememiştir abi. Alacağım yerden ben sürekli alışveriş yapıyorum onun için daha uygun alıyorum diğer müşterilere bu şekilde vermeyebilir belki sana söylemek istememesinin sebebide budur.

Değerli arkadaşlar synth almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım mox6 2300 tl mo6 1550 tl civarı acaba hangisini alsam aslında maddi olarak mo6 daha uygun fakat maddi olarak zorlansamda alabilirim mox6 yı acaba çok fark var mı nasıl yapsam kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

mox6yı o fiyata 0bulduysan direk al bence derim. mox6da xs sesleri var motif serisi alamıcaklar için bir sinti olmuş ben alalı bir hafta oldu şimdiden çözemediğim halde memnunum.