• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mp3 ler bozulurmu ????

adali54

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 300
arkadaslar leptop ta bazı parcalarda ses kendi kendine alçalıp artıyor dün aksamki programımda farkettim acaba tesisattanmı dedim ama deilmiş eve gelgimde kulaklıkla dinledim aynısını yapıyor. farklı playerlerde de denedim ama durum yine aynı sizce sorun ne olabilir şimdiden teskkürler..

Cevap: Mp3 ler bozulurmu ????

çok ilginç.

az sonra bir program paylaşıcam kurup mp3leri öyle dinlemeyi deneyiniz şu an upload ediyorum

vallahi düzeldi hay allah razı olsun :) ne dir bunun sihiri??

jet audio hocam, en iyi codeclere sahip ve tüm ses kartlarına en uyumlu programdır bu versiyon belki on yıllık ama inanki vazgeçemediğim tek media oynatıcıdır. içinde birçok uygulama var video-mp3 dönüştürme kesme vs ayrıca çaldırdığınız mp3lerin gain seviyesinide seceneklerden sabitleyebilirsiniz, sahnede eko ayarlarını yaparak deneyin diğerlerinden farkını görürsünüz, bu arada cracklı değildir bu sürüm ücretsizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

su anda bir parcayı denedim km playerde ve vinapta ses bariz bir sekilde alacalıp yükseliyo ama seni programında yapmadı gercekten basarılı tüm arkadaslara tavsiye edrim.. çok tesekkür ederim yardım ettiniz ALLAH razı olsun..

R.ince rumuzlu arkadaşım paylaşımınız için çok ama çok teşekkürler.Aynı paylaşımı başka bir müzik sitesinde daha paylaşmaşsınız.İlginize çok ama çok teşekkürler.Elleriniz dert görmesin.

Iyi günlerde kullanin .saygı ve selamlarımla.