• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müjde gem,ci arkadaslara ve gem,ler bitti diyenlere:)

Cevap: müjde gem,ci arkadaslara ve gem,ler bitti diyenlere:)

Gem'ciler adına sevindim.
Hayırlı olmasını ve sorunsuz çalışmasını dilerim.

wk nın biosunun 32 mb den fazlasını görmeyeceğini sanıyorum hd nin 2 gb olduğu gibi 128 mb de taksan alet 32 görür.nacizane fikrim

Evet, ben gem genesys ten 2 gb hdd yi çıkartıp yerine 4 gb (aqdaptör kartla) cf kart taktım. Kartı 2gb görüyor ama çalışıyor. Aletin gördüğünden fazlası olmuyor sanırım.:)

hdd ler duragan bir depolama bilgiyi istedigin zaman arar bulur ve isleme koyar.ramler calisma sirasinda uzerindeki datanin tamamini okuyor ve board uzerinde adresleme yapiyor.yeteri kadar adresleme yapabilecek adres yok ise datanin tamamini okuyamaz

düşünce güzel ama

siyah beyaz televizyona renkli tüp takmak gibi bişey oluyor.:):):)

ben görmez derim zaten 4adet user ritim bankası 8 adet sample ses bankası var...hala hazırda bu alet toplam 40mb ram ile 64 user ritim 64 sample ses alıyor...

kısacası kapasitesinin 3 katı 120mb ramı okusa okusa 40mb okur geriye kalan 80mb yeri sesleri ritimleri görmesi için o zaman şöyle olacak
4adet user banka tuşu 12 adet olmalıl
8 adet sampleses (performans)tuşu 24 adet olmalı.....

hesap ortada ...
hatalıysam düzeltiniz...
yıldıray
saygılar

aleti ismarmalistim inanin vaz gectim:( ram,larin yerine yüksek oluyor:(vah yazik oldu yine wk,lara:(

NOt aldigim bilgiye göre ram artmasina artiyormus ama wk ram lari taniyacakmi bende cok tedirgindim zaten sayenizde 120 dolar cepte kaldi,eyvallah bilgilendirdiniz icin,,saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

budamı gol değil be

arkadaşlar acıl bende bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum. sd kart okuyucusunu taktım .32mb rem yetersiz geliyordu...
gerçekten devrim olur... nasıl tedarik ederiz bana bir yardımcı olsanız....
0533 298 82 80
mustafatuncay41@hotmail.com

zaten yanlış hatırlamıyrsam o sızın resımde gorunen board un wk8 ın ıcıne sagma sansı yok remın ustunde ses kartı var cunku o9kadar yuksek olması ımkansız