• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müjde gem,ci arkadaslara ve gem,ler bitti diyenlere:)

hasso45

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
artik gem, wk,lara 4 X 32 MB..... Resmi asagida kendime 2 tane ismarladim amerikadan tanesi 35 dolar iste ben buna gem,in tektar dogusu derim ..

benim ismarladiklarim geldimi daha iyi detayli bilgi veririm,saygilar

Ekli dosyalar

• gem.jpg
    gem.jpg
    40 KB · Görülen: 427
Cevap: müjde gem,ci arkadaslara ve gem,ler bitti diyenlere:)

yani 128 mb mı olacak o zaman gemler

aynen.....eger bu aletten tek takarsan 64 MB ben cift ismarladim tabiki o zaman 128 MB....

8 tane 16 MB,lik yeri var...aletin taildigi yer... gem,in ramlarini cikartip bu alet,i takacaksin zaten ondan sonrasi sana kalmis nekadar ram takmak istiyorsan,saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

GEM genesys s ram arttırılamıyor diye biliyordum. Arttırmanın bir yolu var mı? Bu expander kendi ram yerine takılıp kullanılabilir mi acaba?

evet gem wk,larda da ayni artirilmiyordu dedigin gibi expander ram yerine takilip böylelikle artiriliyor

wk nın biosunun 32 mb den fazlasını görmeyeceğini sanıyorum hd nin 2 gb olduğu gibi 128 mb de taksan alet 32 görür.nacizane fikrim

Valla simdi ne söylesem yalan olur bakalim 2 hafta sonrasi bende ne oldugunu görecem insallah dedigin gibi olmaz,bende wk 8 icinde hd yok Flash card 4 gb var tikir tikir okuyor..ve simdiye kadar,da bir problem cikmadi...

hadi inşallah olur. bende gem'e geçerim

Bence yazılımın da değişmesi gerekecek....

evet arkadaşlar mustafa abi doğru söylüyor yazılım olmadan ram ler bir işe yaramaz ram sorunu yüzünden bir sürü aletin önü kapandı ram ler herkesin istediği gibi takılsaydı kimse pa 800 almazdı herkes pa1x ram lerini yükseltip daha kaliteli olan 1x i kullanırdı ve hatta pa80 'e 512 mb lık bir kart takardık hiç bir alete gerek kalmazdı ama bu kural böyle bu bir ticari satış politikasıdır ve böylede gidecek