• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müzisyen arkadaslar lutfen

• Konbuyu başlatan cendix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

cendix

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar evde amatör ,org sevdalısı biriyim yeni bir org alicam ama midi ve nevalesi kolay bulmalıyım roland gw8 altyapiliymis bu ne demek,korg pa 500tr veya v2 plus ne tavsiye edersiniz COK teşekkür ederim

Cevap: Müzisyen arkadaslar lutfen

Hemen sana pa80 tavsiye edeceklerdir. Pa500 tr alma elinde kalır diyeceklerdir, or700 v2 yi...neyse.
gw-8 mp3 okuması, eğer mp3 lerde karoke özelliği varsa alt yapı olarak parçaları kullanabilirsin.
gw-8 de ritim sorunun olmaz. seslere gelince bir çok yerli ve yabancı sesler mevcut. Sesler editlendiği ve performans a dahil edilince güzel oluyor. Çaldığın parçaları direk hafızaya şarkı şeklinde alt yapı gibi kaydetme özelliği vardır.

Sonuçta her birinin kendine göre çok çok çok güzel özellikleri olduğu gibi artıları eksileri var. Ticari olarak bakarsan ki ben ona karşıyım , önce orgları dene.
Ben mesela korg pa800, roland gw-8 ve hohner melodika :) dan asla vaz geçmem. hepsi çoçuklarım gibi. hepsinin yeri ayrı. Ha bunların dışında cihaz da bana haz vermez.

Cevap: Müzisyen arkadaslar lutfen

Bende gw-8 var gayet memnunum tavsiye ederim fiyatı da uygun alacağın klavye hayırlı olsun.