• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nerede Bu A2000 Kullanıcıları :)

Cevap: Nerede Bu A2000 Kullanıcıları :)

O zaman önceliğimiz V2 plus olmalı sonra istenirse usb...

Öncelikle merhaba gerekli bilgiler verilmiş benimde eklemek istediğim...
Bende a2000 v2 plus +emo usb kullanıcısıyım ve ben baya aktif bir üyeyim paylaşımlarımda var videolarım falan izleyebilirsin youtube den cem karagülle yazın izleyin dinleyin ...zaten yarın bugünkü güncellemelerin bütün hepsini tanıtıcam bende...

Öncelikle merhaba gerekli bilgiler verilmiş benimde eklemek istediğim...
Bende a2000 v2 plus +emo usb kullanıcısıyım ve ben baya aktif bir üyeyim paylaşımlarımda var videolarım falan izleyebilirsin youtube den cem karagülle yazın izleyin dinleyin ...zaten yarın bugünkü güncellemelerin bütün hepsini tanıtıcam bende...

Tamamdır. Bekliyor olacağım.

Tabiki yarım saat içinde paylaşıcam...

Sözümde durdum ve paylaştım yeni bir konu açtım takip ediniz...

tyros 4 var aga emo usb kullanamıyoruz iş mi şimdi bu :)

A2000 guzel alet, tavsiye ederim. Ama emo usb kesinlikle olmali.

Bakın arkadaşlar Can Başar ustanın plus çalışmaları çok güzel, eskiden a1000 ve or700 lere çip modifikasyonu haricinde sample atılamıyordu o yüzden olmazsa olmaz bir şeydi plus lar. Fakat A2000 için seçenekler mevcut:

1-gidip plus çipi taktırırsınız, sampla seslere kavuşup bu sayede or700 e yapılmış bütün ritimleri kullanabilirsiniz
2-sadece türk -yunan , arap, iran, alman, ispanyol vs. paketlerinden birini yükleyebilirsiniz bu şekilde kullanabilirsiniz fakat fazla ritim bulamazsınız kendiniz ritim yapmayı öğrenirsiniz.
3-Kendiniz istediğiniz sample sesi yükleyebilir yada bu hazır paketlerden ses alabilir karma set yapabilirsiniz tabi yine ritim konusu zayıf kalabilir.
4-Emo usb alırsınız başka hiç bir şeye gerek duymaz tadını çıkarırsınız.

Sonuç olarak emo usb siz a2000 uçamayan kuşa benzer çip taktırmakta isteğe bağlı isteyen sadece çip taktırı oda güzel ama emo daha daha daha güzel ötesi , ben çipsiz emo usb kullanıyorum sadece , emo olmasaydı çip mutlaka taktırırdım ama şu an ihtiyaç duymuyorum, haaaa şu olabilirdi;
Keşke can abimiz emo usb nin içindekileri çip olarak a2000 ne yükleseydi hemen gidip yaptırırdım çünki flash hafızayada kendim ses yükleyebilirdimş ne yazıkki emo usb takılıyken orga kendiniz sample atamazsınız,
faaakat yine mevcut çipi taktırıp istediğiniz sampleyi atabilirsiniz oda güzel bir seçenek ama ben yine ritime daha çok önem verdiğim için emoyu kullanacağım samplelerde yeterli ve güzel zaten, bir arranger keyboardı adam eden öncelikle stüdyo ve orjinal altyapı kalitesindeki ritimlerdir bence hoşça kalın...

ben çipsiz emo usb kullanıyorum sadece , emo olmasaydı çip mutlaka taktırırdım ama şu an ihtiyaç duymuyorum

İşte budur ya. Aradığım cevabın özeti buydu. Şimdi seçeneklerim arttı işte çok sağol abi :) Sen program yapıyorsun.

O zaman bir ev kullanıcı olarak BK-5'den geçiş yaptığımda düşünülürse , A2000 ÇİPSİZ'de olsa Bir EMO USB ile bana fazlasıyla yeter diyebilirim herhalde.

İşte budur ya. Aradığım cevabın özeti buydu. Şimdi seçeneklerim arttı işte çok sağol abi :) Sen program yapıyorsun.

O zaman bir ev kullanıcı olarak BK-5'den geçiş yaptığımda düşünülürse , A2000 ÇİPSİZ'de olsa Bir EMO USB ile bana fazlasıyla yeter diyebilirim herhalde.

Hocam ne demek emo usb her yere şeye yeter fazla gelir sen evde emo usb ile zevkten dörtköşe olursun:D