• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nerede Bu A2000 Kullanıcıları :)

Cevap: Nerede Bu A2000 Kullanıcıları :)

Gerçekten Emo usb süper keyif veriyor

Hocam ne demek emo usb her yere şeye yeter fazla gelir sen evde emo usb ile zevkten dörtköşe olursun:D

Abi sağol. Artık kısmet önüme temiz Düz A2000'de çıksa artık değerlendireceğim demektir. Teşekkür ediyorum herkese.

a2000 arkadasım ne istersen yardımcı olurum yeterki iste

a2000 arkadasım ne istersen yardımcı olurum yeterki iste

Hepinize teşekkür ediyorum. Hem teknik anlamda kafamdaki 1-2 soruya yanıt bulmuş oldum, hemde esasında A2000 Kullanıcıları ihtiyaç olduğunda birbirine destek oluyormuş,bunu öğrenmiş oldum. :)

Tekrar Teşekkürler destek olduğunuzu bilmek güzel. Yakın zamanda aranızda olmak dileğiyle :)

Merhaba ben de 1 yıldır düz a2000 ve emo usb kullanıyorum. Daha önce ritmli pa 80 kullandım mukayese olarak emo sample lar gayet kaliteli ama belki korgu 3-4 sene kullandığımdan hala içimde bir korg sahibi olma isteği var.
Burada istediğin sesi atabiliyosun dendi ortada hiç birşey yok. Emo ya 350 400 lira para ödedik ayda bir ritm anca çıkıyor yeni sesler zaten yok.. Ha sorarsanki işimi görüyor mu görüyor. Al gönül rahatlığı ile kullan. Yetmez ama evet :)

Merhaba ben de 1 yıldır düz a2000 ve emo usb kullanıyorum. Daha önce ritmli pa 80 kullandım mukayese olarak emo sample lar gayet kaliteli ama belki korgu 3-4 sene kullandığımdan hala içimde bir korg sahibi olma isteği var.
Burada istediğin sesi atabiliyosun dendi ortada hiç birşey yok. Emo ya 350 400 lira para ödedik ayda bir ritm anca çıkıyor yeni sesler zaten yok.. Ha sorarsanki işimi görüyor mu görüyor. Al gönül rahatlığı ile kullan. Yetmez ama evet :)

Bence hemen değiştirip korg almalısın yoksa bu ince hastalıktan gidersin:D

A2000 için kafamdaki en önemli soru işareti işte bu yardımlaşmaydı. Ancak BK-5'den eksik kalır yanınız yokmuş hepinizin eline sağlık diyorum tekrar yorumlarınız için. Keza bunun tam tersi KORG'da geçerliymiş. Ne yazık ki korg kullanan arkadaşlar (sadece 3-4 kişi hariç) sadece KORG tavsiye etmekten başka birşey yapmıyor. Diğer topicte PA900 ile ilgili birşey rica ettim,günlerdir kimse kaale almadı. :)

Hocam Faturalı Garantili KORG pa600 var takas düşünürsen görüşelim.....