• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

önemli bilgilendirme işte gerçekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
Doğuda Görev Yapan Doktorun Mektubu !
Burada halk aşırı şımartılmış. İnsanların işini halletmeyince ya kaymakama gidiy...or, ya da “Ben PKK'lıyım, seni vururum” diye tehdit ediliyoruz. Can ve mal güvenliğimiz sıfır. Kimse vergi vermiyor, elektrik-su vb. faturalar ödenmiyor.
Herkese ayda 150 TL çocuk parası (ki çocuk başına), çocuk ultrasonda görüldüğü andan itibaren de mama ve bez parası ödeniyor.
Okula giden her çocuğa devlet harçlık veriyor, harçlık gecikince anneler okulu basıp çocukları okuldan almakla tehdit ediyor.
O çocuklar ne yapıyor peki? Üzerlerinde üniformaları, ellerinde PKK bayrakları ile DTP mitingine gidiyor. Herkese, eksin ya da ekmesin, toprak yardımı yapılıyor (ki zaten kimse ekmiyor ya).
Bu yardımda sadece beyana
bakıyorlar. Adam 5'i 50 yazdırabiliyor. Van'da dağıtılan paraya bakınca, göl bile tarım arazisine sayılsa
az gelir. Her cuma kaymakamlık elden nakdi para dağıtıyor.
Buralarda tek vergi verenler devlet memurları... İnsan içinden ve de dışından lanetler okuyor.
(Bu yazıyı herkese dağıtın, bilinsin. Neden terör de bitmiyor daha iyi anlaşılır sanırım. Terör biterse bu insanlar çalışmak zorunda kalabilir, devlet denetimini daha iyi yapabilir... İsterler mi bu rantın bitmesini!)
Sevgiyle kalın!└►'- ઁ㋡►► pєя! ツღ- ઁ㋡- ◄

Cevap: önemli bilgilendirme işte gerçekler

bunu daha evvel de okumuştum.doğuda görev yapan bir kişi olarak bu yürekli doktorumuzun yazısının altına aynen imzamı atarım.
Maalesef durum bu ve daha fazlası...!

Ch.

hocalarım en önemliside nankör oluşları.senden benden iyi yaşıyorlar inanın

hocam memleketin kanayan yarasına dokundun sizi tebrik ediyorum.

basımızdaki tayyip bey okusun bunları biz nerde ise havaya bile vergi verirken dogudakiler rezalet aynen bunlar dogru haram olsun cocugumun rizkini baskasina dagitan akılsız zihniyetlere

yazıklar olsun.zehir zıkkım olsun inşallah.

Başımızdakiler zaten bob eşbaşkanıyım diye övünüyorlar.Bazen güzel ülkemde ne kadar az Türk varmış diye düşünmüyor değilim.

doğru arkadaşlar işte batı yapıyor-doğu çatırçatır yiyor ancak burdan yönetici arkadaşlara bilgi vermek istiyorum.sitemiz maalesef meb tarafından sakıncalı içerik taşıyor diye yasaklanmış içeriklere dikkat etmek gerekıyor.selamlar.

bu gerçek hiç bi an aklımdan çıkmıyor bunlar senden benden iyi yaşıyor sonrada ekmeğini yediği devletin askerlerine kurşun sıkıyor hainlik yapıyor onlara karşı içimde öyle büyük nefret taşıyorum ki sinirimden gözlerim yaşarıyor farkındasınız ki zaman geçtikçe daha bi örgütleniyorlar sayıları amansız artıyor birbirlerine çok düşkünler ama biz Türk milleti bunlar kadar yapamıyoruz.Allah devletimizin bayrağını ve bütünlüğünü korusun

arkadaşlar ben bütün arkadaşların yorumlarını okudum,herkesin yorumuna sayglıyım ama ben buna inanmıyorum,
devlet herkese eşit davranmak zorunda bir sürü hukukçularımız siyasi partilerin politikalarını değerlendiren ve takip eden bir sürü yazarımız hukukçumuz siyasetçimiz var,batıda kime hak tanınıyorsa doğu dada aynıdır,

benim mantığım şunu kabul etmiyo,
doğuda vatandaşa tanınan bu haklar batıda yokmu,devletimiz kesinlikle buna müsade etmez,çünkü ortaya adeletsizlik çıkar,eşitsizlik çıkar,hukukçular ayağa kalkar,

TÜRKİYE cumhuriyeti kesinlikle bütün vatandaşlara aynı hakkı verir,ayrımcılık yapmaz,sana 2,sana 4 demez herkese 2 der

elektrik faturası v.s ödenmiyo deniliyo,2 fatura geçtiği zaman elektrikleri kesiyo tedaş bunuda anlamadım,

burada kürtleri savunmuyorum ben kürt değilim,ama yazılanlar bana tuhaf geldi,
ben bu tür yazılanları ortalığı karıştırmak adına ülkede huzursuzluk çıkarmak adına yazılmış bi senoryo olarak görüyorum,

bunlarda benim düşüncelerim,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...