• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 extreme set

pianist hsn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s970
mrb arkadaşlar

öncelikle extreme sette emeği geçen salim ve fuat arkadaşımıza teşekkür ederim ellerinize yüreğinize sağlık arkadaşlar

bende extreme seti satın alıp kullanan arkaaşlardan biriyim

ve bana göre v1 i v 1 yapan settir extreme set

extreme seti benim gibi para verip satın alan ve sette emeği geçen arkadaşlarda onaylarsalar şayet

ben extreme seti ücretsiz olarak paylasılmasını istiyorum

zaten birbirine kopyalamak isteyen kopyalıyo

ama kimse unutmasın burda verilen bir emek ve bazı arkadaşların bu emeğin karsılığını vererek satın alınan bir emek var

ve istememki bu set paylasılırsa ücretsiz olarak su söyleydi bu böyleydi denilsin
veyine diyorumki beğenmiyosan bir bedel ödersen beğenmezsin

bende bu seti kullanıorum.evet haklısınız emek hırsızı çok.bizler ücretini vererek bu güzel sete sahip olduk,başkaları ise emek hırsızlığı yaparak,salim ve fuat beylerin hakkını yiyerek birtakım işlerde bulundular.site olarak onları kınarken,yetkililerin sorunuza cevap vermesi ümidiyle,saygılar...

salim abi verecektir yine kararı tabiiki ama bencede artık v2 ritimlerinin yayın yasağı vs. artık kaldırılmalıki zaten kitler olmadan okutmak zor.extreme seti tabiiki bilemem kararı ustalarına aittir tabiiki ama bencede yayınlansa daha iyi olur.

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam, Salim zaten bunu yayımladı. Çünkü öyle hatırlıyorum. Belki de yanılıyorumdur. Sağlıcakla kalın.

extreme seti yayınlamadım...

extreme seti 2 kişi yaptı.
Ben, setin satışı dursa bile yayınlanması taraftarında değilim.

Şayet ben razı olsam bile fuatın da iznini almak gerekir ki, Fuata ulaşmamız mümkün değil.

Sanırım senin yaptığın başka paylaşımlarla karıştırdım o zaman. Çünkü site yenilenmeden önce yaptığın bazı paylaşımlar vardı. Belki de onlarla karıştırmış olabilirim. Kolay gelsin.

fuat abi nerelerde v2 çıktı kayboldu aslında tam fuat abiye ihtiyaç duyulduğu zaman bence fuat ı doğdu yu v2 projesinde kesinlikle göreceğiz diye ummuştum.

fuat abi nerelerde v2 çıktı kayboldu aslında tam fuat abiye ihtiyaç duyulduğu zaman bence fuat ı doğdu yu v2 projesinde kesinlikle göreceğiz diye ummuştum.

aslına bakarsan elbette bütün usataları yamahada görmek isteriz akıl akıldan el elden üstündür deyişik tarz ritimler yazılır tabi bu benim gönlümden gecen inşllah bir gün olur tabi şunu herzaman bilmek lazım şuan v2 için uğraş veren deyerli ustaları hiç bir zaman unutmayacaz SAYGILAR

recep abi ben seni de unutmycam abi:))))))

setin kopyalandığından haberim yoktu :S inşallah sitelere vermezler kopyalayanlar, o zaman yayılır, moderatörlerin bu konuda duyarlı olması lazım, eğer ki paylaşım konusu açılırsa, anında silinmesi lazım