• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 extreme set

Cevap: or 700 extreme set

saol ustam

Arkadaşlar birakin artik vi-v2 muhabbetini v1 çikali yillar oldu herkez setini zaten kendisi kendine göre yapti ben 200 ytl yövmiye ile v1 le çalişiyorum birde televizyon proğrami yapiyorum v2 olsa birşey değişecek mi? Fazla kafanizi yormayin birilerine para kazandirmak için bu kadar kendinizi telef etmeyin müzik yaşantinizda başarilar dilerim hayirli işler........

ey or 700 v1 i sahipsiz bırakanlar hala neyin hesabını yapıyorsunuz v2 çip taktıran taktırdı hala v1 ritimlerini yayınlasam mı yayınlamasam mı muhabbeti çok ayıp ben v1 kullanıyorum ritimlerde güzel sesler de farklı bir şey olduğunu zannetmiyorum sizlerde sakın yayınlamayın yastığınızın altında saklayın 2012 de çok para edecek çok yakında ben en az 5 tane değişik setler yayınlıyacağım birinin bu konuda yardımına ihtiyacım var çünki yüklemesini bilmiyorum bunu öğrendiğimde hepsini yayılıyacağım emek hırsızlarını kınarken v1 i sahipsiz ve ilgisiz bırakan sayın can başarı kınayın

ey or 700 v1 i sahipsiz bırakanlar hala neyin hesabını yapıyorsunuz v2 çip taktıran taktırdı hala v1 ritimlerini yayınlasam mı yayınlamasam mı muhabbeti çok ayıp ben v1 kullanıyorum ritimlerde güzel sesler de farklı bir şey olduğunu zannetmiyorum sizlerde sakın yayınlamayın yastığınızın altında saklayın 2012 de çok para edecek çok yakında ben en az 5 tane değişik setler yayınlıyacağım birinin bu konuda yardımına ihtiyacım var çünki yüklemesini bilmiyorum bunu öğrendiğimde hepsini yayılıyacağım emek hırsızlarını kınarken v1 i sahipsiz ve ilgisiz bırakan sayın can başarı kınayın

Can Başar'ı kınayın???
Hakikaten kınayalım!
Arkadaşım sen başka bir dünyada mı yaşıyorsun acaba çok merak ettim...:confused:
V1 projesinin kendisi Can Başar'a ait,siz kime neyin hesabını soruyorsunuz yahu?
İnsaf edin biraz,ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun...!

Ch.

kınama yanlısı vatandaş....

or700 v1 için 200 ritim yayınladım!

herşey paylaşıldı herkes ekmeğini parasını kazandı sıkma sen canını.

Hep öyle olur zaten...Bir şey yaparsın sırf insanlar yararlansın diye sonra sana bu yaptığın emrivaki haline gelir,hesabı sorulmaya başlanır..