• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 extreme set

Burda paylaşamazlar zaten sende biliyorsun emir

setin kopyalandığından haberim yoktu :S inşallah sitelere vermezler kopyalayanlar, o zaman yayılır, moderatörlerin bu konuda duyarlı olması lazım, eğer ki paylaşım konusu açılırsa, anında silinmesi lazım

bizim sitede olmadı henüz emir...başka yerlerde de rastlamadım,ama olursa derhal müdahale ederiz.
fakat el altından verildiğini ben de duymuştum ki verenleri Salim tespit etti, yanlış bilmiyorsam...

emek hırsızları yemek hırsızları gibi.yapılan bir iş var.benim onlara bi sözüm var bir tane ritmi veya bir tane sesi oturup yapsınlar da onu dağıtsınlar.arkadaşlar bende acizane ritim yazıyom kendi çapımda kendi tarzımda.ben paylaşmıyom.paylaşamıyom.emek hırsızı çok.ismini değiştirip bu bizim şu bizim deyip duruyolar.seti yapmak gerçektende kolaya bi iş değil.o yüzden salime ve fuat beye teşekkür ederiz değerli çalışmalarından dolayı.devamını bekleriz.

artık usta dediğimiz kişilerde bu işten elini emeğini çekti.bu dağıtım yüüznden.yapsalar bile kendileri kullanıyo arkadaşlar.iyice kötüye gidiyoz.emo usb baykal usb gibi yollarından dahada ilerisi bulunmadığı müddetçe de doğru giden birşeyler olmıcak.

Merhaba Arkadaşlar,

V2 ritimlerinin yayın yasağı yok.isteyen yayınlayabilir.bunu isteseydim zaten yazılımdan engellerdim ama değer verdiğim şey ,bu ritimleri birileri kendi yörelerine göre tekrar üstüne yorumlamasıdır.arşivler böyle oluşur ve kişiler böylelikle kurcalayarak enstrumanını daha yakından tanıyabilir ve belki günün birinde projelere de faydalı olabilir.
şu an batuh'un ve salim'in olduğu gibi.bu arkadaşlar sineğin yağını sıkıp bu günlere geldi ve lütfen örnek alınsınlar.

Extrem set için sadece bir cümle edeceğim:
Lütfen organize olun ve aranızda (aramızda) para toplayalım ve v2 için Extreme Seti yeniden yaptıralım ve burada hakkı geçenlerin hakkını yememiş oluruz.bu hizmetin sürekliliği için önemli bir şarttır.burada sadece or700 için düşünmüyorum.önümüzdeki dönem kimbilir belki ne aletler gelecek ama her seferinde bu adamlara ihtiyaç duyulacak ama güvensiz olursa ortam acaba bir daha bu gibi çalışmaları yaparlarmı acaba.
cevo ve doğdu size en büyük örnek olsun.sırf kendi çıkarımızı düşündüğümüzden kaybettik bu ustaları.
ben or700 v2 den sonra başladığım proje de 2 buçuk aydır çalışıyorum gece ve gündüz.şimdi bu çalışma bedava dağılsa benim hakkımı kim ödeyecek veya günah değilmi onca emeğe ve masrafa.işte extreme set de bunun gibi bir şey.lütfen en azından v2 için yapıldığı taktirde namusunumuz gibi sahip çıkalim ki bu ustalar bizlere inanıp devamını getirsinler.

saygılarımla:
can başar

Öncelikle bugüne kadar yaptıklarınız ve bu güzel düşünceleriniz için tekrar teşekkürler. Gerçekten önemli vurgular var. En önemlisi de;

" ama değer verdiğim şey ,bu ritimleri birileri kendi yörelerine göre tekrar üstüne yorumlamasıdır.arşivler böyle oluşur ve kişiler böylelikle kurcalayarak enstrumanını daha yakından tanıyabilir ve belki günün birinde projelere de faydalı olabilir."

İşte bu düşünceniz gerçekten çok önemli... Bence herkes V1, V2 farketmez ya da başka klavyeler için de olabilir, bu ritmleri kullanarak kendi yörelerine uyarlamalı, hatta kendi yörelerine ait bilinmeyen ritmler ya da folklorik özellik taşıyan her şeyi bu ülkenin insanları için ortaya çıkarmalıdır. V2 sahibi oldum ama şu anda zaman ayıramıyorum. İnşallah yaz tatilinde kendi yöremle ilgili her şeyi paylaşacağım. Bunun için de V2 bana yeter de artar bile. Çünkü bu tip şeyler bu ülkenin kültürü için çok önemli. Bunların tanıtılması çok daha önemli. İnsanlar hem bunları bilmeli, hem de 'Hey obeşli' ya da 'Cezayir' parçalarının oyun havası olmadığını ve bunlarla göbek atmanın hiç de yakışık almayacağını anlaması gerekir. Tekrar teşekkürler. Saygılarımla.

gerçekten çok önemli bi konu.gayet olgun düşüncelerinizi yansıtıosunuz can bey ve ruhi bey teşekkürler...

Cevap: or 700 extreme set

or700 v1 kullanıcısıyım ve or 700 extreme set e nasıl sahip olabilirim siteler kapanmış yardımcı olursanız sevinirim...

mrb salim bey.bu seti nasıl temin ediyoruz.bilgi verirseniz sevinirim.yani nerden satın alınıyor?kolay gelsın

arkadasşar 1 hafta once or700 v2 aldım extreme setten bahsettiler Dr.Salim BEy Acaba bu setin fiyatını ogrenebilirmiyiz