• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or 700 Tr V2 Türk ritmleri 2

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 11K
merhaba,

bu konunun silinmesine gerek yoktu.sayın ruhi söylemiş zaten isteyen herkes ulaşabilir bu ritimlere diye.çok doğru.
salim zaten buna bir şey demiyor.bu paylaşımı sanki ,çözülememiş bir problemin çözülmüş ve sunulmuş gibi algılayanlara soruyor.
sayın ruhi bu foruma katıldığı günden beri sanki eksik bir taş yerine oturmuş gibi oldu.salim zaten bu güne kadar yamaha için yaptıkları ortada.dediğim gibi bir yanlış algılama yüzünden lütfen kalpler kırılmasın.bizler yıllar sonra bile buradan birbirimizi haberdar edip güzel şeyleri paylaşmaya devam edeceğiz.

can beyin dediği gibi aslında böle bişeye gerek yok tu sayın ruhi abi de zaten ben yaptım demediki neden böle bir yanlış algılama oldu anlamak zor böle şeyler yarın bir gün paylaşım yapacak olanlarıda soğutur sonra diyer kılavye markaları gibi paylaşım sorunu ortaya cıkacak lütfen paylaşacak arkadşlarada engel olmaz inşallah HERKEZE HAYIRLI İŞLER

....................

Moderatör tarafında düzenlendi:
.................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Soru

V2 ritimleri neden silindi bir yerlerden talimat mi aldiniz ?

CANIM ARKADAŞIM VE MESLEKTAŞIM HER NE KADAR TANIMIYORSAM BİLE FİKİRLERİNE SONUNA KADAR KATILIYORUM sayın CAN BAŞARA YAMAHA SİTESİNE DEFALARCA YAZI YAZMAMA RAĞMEN CEVAP ALAMADIM MÜZİSYENLER SAYESİNDE PARA KAZANIYORLAR NEYSE KENDİLERİ BİLİR ALDIĞIM YERE SATAYIM DEDİM 600 EUROYA ALIYORUZ DEDİLER 1100 EUROYA ALDIM 4 AY SONRA KIM KAZNIYOR 4 AYDA 500 EURO AYIPTIR NE O ÇİPİ TAKTIRIRIM NE MAKINAYI SATARIM BENİM RİCAM SİZDEN V2 RİTİMİNİ MSN DEN GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM umutokantsm@homail.com tel:05327462266

CANIM ARKADAŞIM VE MESLEKTAŞIM HER NE KADAR TANIMIYORSAM BİLE FİKİRLERİNE SONUNA KADAR KATILIYORUM sayın CAN BAŞARA YAMAHA SİTESİNE DEFALARCA YAZI YAZMAMA RAĞMEN CEVAP ALAMADIM MÜZİSYENLER SAYESİNDE PARA KAZANIYORLAR NEYSE KENDİLERİ BİLİR ALDIĞIM YERE SATAYIM DEDİM 600 EUROYA ALIYORUZ DEDİLER 1100 EUROYA ALDIM 4 AY SONRA KIM KAZNIYOR 4 AYDA 500 EURO AYIPTIR NE O ÇİPİ TAKTIRIRIM NE MAKINAYI SATARIM BENİM RİCAM SİZDEN V2 RİTİMİNİ MSN DEN GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM umutokantsm@homail.com tel:05327462266

Aldığınız yere satarsanız elbette o fiyatı size verirler :) Sonuçta onlar bu işi yapıyorlar..

Orgunuzu elden satmayı deneyin o zaman değerini siz biçersiniz..

Psr or700tr v2 ritmleri v1'de çalışmıyor..

sayın yucesoylar,

1. hiç kimse bir yerlerden talimat almadı .alsa bile buna kimsenin kızmaya hakkı yok çünkü o ritimlerin hak sahibi var.yani telif altındalar.sesler ve ritimler.
ama dediğim gibi bence hiç bir sakınca yok paylaşılabilir.
2. bana ulaşmaya çalışmış olabilirsiniz ama ben bilmiyorum.eğer buradan da deneseydiniz belki gözüme çarpardı.
elinizdeki enstrumanı neden 600 euro'ya teklif edildi diye kızıyorsunuz?
bilmiyormusunuz,alet daha dükkandan çıktıktan hemen sonra 2. el statüsüne düşüyor ve o an vazgeçseniz bile zarardasınız.bu benim için de geçerlidir.aynı muameleyi ben de görüyorum.çok sinir bozucu ama size zaten aktarılmış.eğer her şey düzgün işleseydi,
Sahibinden.com gibi siteler oluşmazdı.lütfen bu gibi aletleri kendi çabanızla satın.ilan verin farklı sitelere ve satın.
ayrıca eğer v2 düşünüyorsanız,yakında bir kampanya olacak bu sadece 100 aleti kapsayacak.buradan da yararlanabilirsiniz.lütfen benimle temasa geçin.
0532 2013974

saygılarımla:
Can Başar

sahibinden.com a ilan vermiştim. trakyamuzige de ilan vermistim.
Cihaz buradan az zarar edecegim sekilde bir arkadasa satıldı.
Sizi denemişlerdir. 600 euro gibi rakamlar komik şeyler. sadece gülünür bunlara.
İlan vermeyi deneyin. direk kullanıcıya satın. aracıya verirseniz ucuza gider ama yinede 600 euro olamaz. olmamalı da zaten.