• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or 700 v2 paylaşim hakkinda

• Konbuyu başlatan botox78
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

botox78

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
OR 700 V2 amatör ev kullanıcısı olarak gündemi siteden takip etmekteyim. Cihazı alırken pa 800 ile arasında tercih yaparak aldım. Cihazdan da memnunum. Paylaşım yapmak isterdim ama buna ne zamanım nede tecrübem var. Korg forumuna bakarsanız gece gündüz çok sayıda paylaşımlar mevcut. Ama yamaha forumunda ise özellikle V2 içi konuşuyorum aylık güncellemeler haricinde aylardır hiçbir paylaşım yok. Bunu da gördükçe keşke korg alsaydım diyesim geliyor.Çünkü tabiri caizse nevale sıkıntısı yok.. Sadece bir paylaşımdı. Saygılar..

Cevap: Or 700 v2 paylaşim hakkinda

bence paylaşım el emeği göz nuru olmalı.

korgtaki paylaşımları yapan vatandaşların çıkarıdıkları ürünler hep derme çatma. Başkasının emeğini yoğurtlayıp sunma... Sanıyor musunuz ki yapılan paylaşımlardan herkes memnun :)

Az olsun öz olsun daha önceden piyasada olmamış olsun :)

bence en güzel paylaşım bu .

Paylaşımdan yakınmak yerine ritim yazmayı öğrenmek lazım bize ev kullanıcılarına yani amatörlere ritim yazma işini sevdirmeleri öğretmeleri gerek sanırım.

Saygılar

Arkadaşlar ben doktorum, haftada ancak 1-2 saat uğraşabiliyorum keşke fırsatım olsada daha fazla zamanım olsada ritm yazmayı öğrenebilsem ve herkesle paylaşabilsem ama olmuyor işte. Salim,Batuh ve şimdi adı aklıma gelmeyen birkaç kişi dışında forumda hiç paylaşım yok nerdeyse..Bence bu yamahanın hakkettiği yeri bulmasını kısmen etkileyen bir faktör. İnşallah zamanla düzelir diyelim ama pek ümidim yok doğrusu. Neyse kalın sağlıcakla...

arkadaşlar nekadar örenmeye calışsakta çok uzun zamanımızı alır bu yaştan sonra
öyle kolaymı,üstatlar yazıyor hemen yorum yapıyoruz olmamış,şöyle olsaydı,böyle olsaydı
düşünsenize üstatları beğenmiyorum hemen haftasına ritim yazıyorum ve final arkadaşlar
buyrun sıcak sıcak v2 ritimleri,yazarken bile gülünç
üstatları beyenmeyen seni beni beğenirmi
tefe koyarlar olan hevesinide kırarlar diye düşünüyorum