• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR 700 V2 Plus Muhabbet Bağı Özel Midi Çalışması

• Konbuyu başlatan semazen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

semazen

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha PSR OR 700 TR V2 Plus
Selamlar arkadaşlar.

Geçenlerde Profesor isimli bir arkadaşımızın paylaştığı, Muhabbet Bağı isimli midiyi biraz daha düzenleyerek sizlerle paylaşıyorum.

Orijinal midideki 7 ve 9'uncu kanalları sildim. Şarkının sonundaki, ara nağmeyi kestim. Midideki tüm sesleri V2 Plus sesleriyle güncelledim ve farklı bir ritimle, tüm varyasyonları, introları ve atakları kullanarak yeniden sentezledim. Umarım kullanışlı olmuştur.

Ekli dosyalar

• Muhabbet Bagi .zip
    56.8 KB · Görülen: 127
Cevap: OR 700 V2 Plus Muhabbet Bağı Özel Midi Çalışması

bilgisayarda dinledim, tabi sesler uyuşmuyor midi olduğu için(klavyedeki sesler bilgisayarda yok ya).
Ama çok güzele benziyor. klavyede mükemmel olacaktır eminim. Deneyeceğim klavyede.
emeğine sağlık kardeşim.

klavyede dinledim güzel olmuş
Hatta merak edenlere bu midiyi kayıt yaptım mp3 olarak

bu midinin mp3'e çevrilmiş hali:

Önemli Not:
Linkteki siteden dinlediğinizde boyutu düşürüldüğü için ses kalitesi daha azdır. Sağda Download yazan yerden orjinal boyutunu indirin bilgisayarınızda dinleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

klavyede dinledim güzel olmuş
hatta merak edenlere bu midiyi kayıt yaptım mp3 olarak

bu midinin mp3'e çevrilmiş hali:

senden bı rıcam var korg pa500tq downlond bolumunde 4tane mdım var mp3e cevırıp paylasırsan cok memnun olurum

senden bı rıcam var korg pa500tq downlond bolumunde 4tane mdım var mp3e cevırıp paylasırsan cok memnun olurum

Arkadaşın gönderdiği midi Or700 alt yapısına uygun olduğu için ve bende de or700 olduğundan dolayı kayıt olayı pek zor olmadı.
Ancak;
Pa500Tr kitleri ile Or700 kitleri uymaz.
Detaylı olarak Kanalları tek tek düzenlemek gerekir.
Bakmaya çalışırım.

Bunun yerine size tavsiyem şu konuyu okumanız.
Eminim bir kaç deneme sonunda, kendi kayıtlarınızı daha mükemmel olarak yapabilirsiniz. Balık tutmayı öğrenmek gibi, acıktın mı balık tutarsın:)

detaylı açıklama linki:

benim bilgisayarim telefondan giriyorum bilgisayar programiyla ceviriliyo diye duxdum benim altyapilar guzeldir