• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or 700 v2 plus (nihavent longa)

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ARKADAŞLAR BİR KAÇ HATA OLDU ESKİDEN BUNU ÇOK DAHA HIZLI ÇALARDIM SOL ÜZERİ ÇALDIM TRANSPOZE KULLANMAM PEK BAYADIR ÇALMADIM KARDEŞİME KAMERAYI VERDİM ÇEK BAKİM DEDİM HATALI BİR ŞEKİLDE UFAK HATALAR VAR AFFINIZA ARTIK...
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3thHUu4K6tg]NİHAVENT LONGA - YouTube[/ame]

Cevap: Or 700 v2 plus (nihavent longa)

yokmu yorum arkadaşlar

keşke sol elinde çalışsaydı, daha güzel olurdu.ilk bölümde bayağı akor atlamışsın...
ama gene de güzel,eline sağlık...

Ch.

Sağ el çok çalışmış ve gayet güzel. Ancak sol elde akorlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu eserin ilk bölümünde mutlak tınlaması gereken çok iyi akorlar var. Ayrıca ritim seçiminizde bence çok yanlış olmuş. Daha sade altyapısı e.gitar arpejli ve davulları sağlam bir yamaha batı ritimleri ile çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Ellerinize emeklerinize sağlık diyor bu güzel paylaşımınız için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar olsun.

keşke sol elinde çalışsaydı, daha güzel olurdu.ilk bölümde bayağı akor atlamışsın...
ama gene de güzel,eline sağlık...

Ch.

Öncelikle elinize sağlık yorumunuz için teşekkür ederim ve bende farkındayım benim sağ elim çok iyidri solumda iyidir ama bu parçanın akorlarını kendim buldum ve bilirsinizki sizler benden yaşça büyük ve daha bilgilisiniz ama şuda bir gerçekki benim yaşlarımda ki bir çok genç piyanist tranpoze kullanıırdı bunu benim gibi orjinal sol tonundan çalan pek olmaz akorlarını kendim çıkardım sol elimi daha iyi kullanıyordum ama inanın or 700 beni yoruyor pa 55tr vardı bende çok güzel ritim ve ataklar vardı or 700 de kendi içinde adam gibi polka ritim yok.

Sağ el çok çalışmış ve gayet güzel. Ancak sol elde akorlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu eserin ilk bölümünde mutlak tınlaması gereken çok iyi akorlar var. Ayrıca ritim seçiminizde bence çok yanlış olmuş. Daha sade altyapısı e.gitar arpejli ve davulları sağlam bir yamaha batı ritimleri ile çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Ellerinize emeklerinize sağlık diyor bu güzel paylaşımınız için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar olsun.

yorumunuz için çok teşekkür ederim ve sağ el evet iyi çalıştı benim parmak egzersizim budur hep.sol el de katılıyorum ama sadece bu parça için bu parçanın akorlarını pek bilmiyorum ve ben transpoze kullanmadım için orjinal sol tondan çaldım gördüğnüz gibi.ritim konusuna gelince or 700 de endi içindeki ritimlerde adam gibi polka ritim yok .ama sizlere sözüm olsun bundan sonraki hedefim pa 600qt-pa 800-pa2x -pa3x bunlardan biri olucak onlardan hangisini alırsam tetkrar bu parçayı çalıcam.şöyle sölyim or 700de tempo en son 195 e kadar çıakbaildim korg pa 55tr de ise tempo 140 ile başlayıp en son 250 tempoya geldiimi biliyirim...