• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 ekran sorunu

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar or700 ümde ki sorun ekran da yazılar ın tam net görünmemesi yani yazılar tam net okunamıyor ilk defa başıma geldi bu neden olabilir bir yardımcı olunuz

Cevap: or700 ekran sorunu

neden sonra o şekilde oldu üstadım yani durupdururken mi oldu ? birde ekranın resmini çekip yüklersen fikir yürütebilirim ...

ekranın hemen sol tarafındaki tuşu sağa doğru oynat ?

kardeşim dün dugunde oldu calarken birden yazılar silik görünmeye başladı yani ekran daki yazılar tam net degil sanki mürekkebi azalmış mürekkebi dagılmış gibi bir şey

ekranın üstündeki tuşla oynadım o sadece ekranı beyazlatıp karartıyor

arkadaşım ben or700 ü alalı daha 5 ay falan oldu vallaha ne yalan söyleyim çok sıkıcı bir org cok karmaşık hanı cok saglam diyorlardı 5ayda ikinci sorunu yaşıyorum cok aşırı uzun süre calınca sag hoparlorden yırtık ses geliyor bide şimdi ekran sorunu cıktı tamam ritimleri cok güzel ama işte bu tür sorunlar cıkınca insan soguyor orgtan böyle giderse yine korga dönecegim

Ekran floresanı değişecek kardeş daha önce bana da oldu değiştirdiler DTL ye götür.

profesör kardeşimizin dediğine aynen katılıyorum. ekran floresanı değişecek. Birde büyük seslendirme tesisatına orgunuzu bağlayıp kullandığınızda lütfen orgunuzun sol alt kısmında ki kulaklık çıkışına kablosuz çıplak bir çivi jak takarak orgunuzun kendi hoparlörlerinden ses çıkmasını engelleyin lütfen. Zira bu aletler orgun kendi hoparlörleri açık olduğunda helede ses butonunu sonuna kadar açıp yüklendiğinizde bu tarz sorunları size yaşatır. Geçmiş olsun. Saygılarımla,