• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 hiphop 9-8

)-: U@U (-:

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye

Ekli dosyayı görüntüle 207

Degişik birşeyler yazdım bu saatte sizler icin. daha once yapılmamıs bir tarzdı. aslında isim bulamadıgımdan hiphop dedim. bazı varyasyonlarda darbuka var :)
dileyen kullansın.
ama calmaya yorum yapmayın alınıyom bak :D

sonucta amaç ritim paylaşmak.

Bu arada ses kartım icin cok özür dilerim kulaklarınızın ayarını bozabilirim. Ama orgta denerseniz daha iyi sound duyacaksınız.

Not ritim tüm or700 lerde calısır..
.
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
emegine saglik valla super olmus sesler de ayrica bir harika devamini bekleriz

süper olmuş eline sağlık.

Daha önceki paylaştığın bir ritmdeki sesi gönderecektin, hatırlıyor musun? Paylaşım için teşekkürler.

Daha önceki paylaştığın bir ritmdeki sesi gönderecektin, hatırlıyor musun? Paylaşım için teşekkürler.

Evet ruhi abi hatırlıyorum. asla unutmadım. o ritim bitince sesleri ots lere koyup verecegim merak etme. onuda bu pazar evde kaldıgım sürede yapmayı düsünüyorum. ruhi abi ev sobalı. org diger odada. pazar günü sıcak odaya alacagım.
o ritim biraz tuhaf oldu yani soundunu gözden gecirmek gerekecek. tonlardan bazılarını silecegim yada degiştirecegim ., bi softluk var onda. sertleştirmek lazım.
olmusken birşeye benzesin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Paylaşım güzel,elinize sağlık...Ben hemen fikrimi söyliyeyim :D ;Gerçekten çok değişik olmuş,ama yinede benim fikrim hiphop yapıyorsanız sadece hiphop soundlarıyla yapmalısınız.mesela bütün kickler, snareler ve diğer efektler hiphop kitine ait,bide alttan darbukayı oturtmaya kalktımı beni pek tatmin etmiyor.Tabi bu benim düşüncem :)

Saygılarımla...

Paylaşım güzel,elinize sağlık...Ben hemen fikrimi söyliyeyim :D ;Gerçekten çok değişik olmuş,ama yinede benim fikrim hiphop yapıyorsanız sadece hiphop soundlarıyla yapmalısınız.mesela bütün kickler, snareler ve diğer efektler hiphop kitine ait,bide alttan darbukayı oturtmaya kalktımı beni pek tatmin etmiyor.Tabi bu benim düşüncem :)

Saygılarımla...

yokya hiphop falan yaptıgım ve dinledigim yok. isim bulamadım bu ritme oyle dedim :D

bende edirneliyim bu arada.

Güzel olmuş beğendim arkadaşım emeklerine sağlık...

yokya hiphop falan yaptıgım ve dinledigim yok. isim bulamadım bu ritme oyle dedim

bende edirneliyim bu arada.

Hemşeriyiz yani.. :) merkezdemisin,yoksa ilçelerden mi? Ben havsalıyım.