• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 plus 2-4 ve 9-8 buyrun güle güle kullan

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar 2 yeni ritim daha 2-4 bence mükemmel oldu 9-8 inde a b c varyasyonları mukemmel oldu diyebilirim ama sizlerin yorumları önemli güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    22.5 KB · Görülen: 441
Cevap: or700 plus 2-4 ve 9-8 buyrun güle güle kullan

üstadlar hak gecmesin ritim 2-4 edittir ama 1. kanal tamamen kit degistirilip yazıldı 2. kanaldada darbukalar eklendi d varyasyonu darbuka show zaten 9.8 ritim ise a ve b ağır roman olarak mukkemmel oluyor davul darbuka ve zil eklendi 1 kanal sıfırdan yazıldı diger kanaldada edit yaptım tesekur gibi bir beklentım yok begenıp kullanırsanız sevınırım benım ıcın yorum onemli eksigimi söyleyin cok memnun olurum iyi geceler

Paylaşım için teşekkürler

güle güle kullanın hocam

Öncelikle ellerine sağlık teşekkür ederiz ve halayları çok merak ediyorum yani özellikle halay başı-malatya-lorke-caney caney tarzı parçalrı ard arda çalacak çok iyi ritim ve en sondakivarsoysan öle bi ayarla ki sadece asma davul çalsın üstüne zurna çalalım bu çok iyi olur bu ritimlere gelirsek 2/4 gerçekten güzel hele 3 ve 4 süper:D 9/8 e gelirsek çok değişik olmamış bu vardı benzerleri ama ilgimi çeken neden bu kadar ağır temposu ritimde bi sorun var acaba 94 tempo ben lnedim hızlandırınca güzel oluyorda orjinali 94 tempo

orginaal temposunu degıstırıp kaydedebılırsın style creator den kardeş ama agır romanda kullanıom a ve b varyasyonu halay ritminide paylasmıstım a agır delilo b dogu tarzı bir ritim bablekan olması lazım c dik d varyasyonuda bateriydi sadece onu indrmedın mı

hım o muydu tamam onu indirdim peki

baska ritimler de var davullu sadece

begenılmez dıye dusundum paylasmadım

usta teşekkürler döktürmüşün yine eline emeğine yüreğine sağlık