• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 ritim Yazma Videolu Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Or700 ritim Yazma Videolu Anlatım

ya arkadaşlar seneler sonra bazı hatalarımı gördüm:D

ilgilenenler var mı bilmiyorum ama şunu belirtmek istiyorum

akorlarda Basslar CMAJ7, accler Emin basılmalıdır.

zaten bu videonun daha iyisini çekeceğim orda daha net bi şekilde anlatmak isityorum.

Hocam baya bir emek harcıyosun takdirle karşılıyorum ama bu videodan öğrenip ritim yazan bir iki kişiden başka yok gibi veya varda paylaşmıyorlar , acaba ritimle ilgili biraz daha detay bilgiler eklesen daha amatör olanlar kavrayıp yazabirmi ne dersin.

Saygılarımla

ne zaman çekersin salim abi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hocam baya bir emek harcıyosun takdirle karşılıyorum ama bu videodan öğrenip ritim yazan bir iki kişiden başka yok gibi veya varda paylaşmıyorlar , acaba ritimle ilgili biraz daha detay bilgiler eklesen daha amatör olanlar kavrayıp yazabirmi ne dersin.

Saygılarımla

abicim ritim teknik bi bilgidir. Yani mzikle ilgili. Ben oralara girersem ki ben zaten tekniki anlamda bi ritim yazıcısı değilim, 3 ayda zor çıkarız bu işten :)

benim görevim sadece orgta ritim nasıl yazılır,menülerdeki işlemler nelerdir. konularını açıklamak.

yoksa ritim yazma konusu çok farklı.

Klavyede ritim ölçüsü olarak 2/4, 3/4, 4/4 ve 5/4 çıkıyor. Diyelim ki bunların dışında örneğin 11/8 gibi bir ölçüde ritim yazmak istersem bunu nasıl ayarlayabilirim?

Gerçi varolanlar ile de ritim yazmadım gerçekten çok tecrübe ve emek isteyen bir konu ama bunu merak ediyorum.

hazır template ritimler var. (boş) onlar kullanılabilir. Vakti zamanında tüm kalıpları paylaşmıştım. İstek olursa tekrar paylaşabilirim.

hazır template ritimler var. (boş) onlar kullanılabilir. Vakti zamanında tüm kalıpları paylaşmıştım. İstek olursa tekrar paylaşabilirim.

Paylaşırsanız seviniriz

Evet paylaşırsanız çok müteşekkir oluruz.

keşke yine yenilense link :(

Arkadaşlar, psr A2000 v2 plus için batı ritim ve ses arıyorum, ev kullanıcısyım amatör olarak. Olan arkadaşlar varsa paylaşabilirmisiniz? teşekürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...