• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 v2 plus 3/4 - 6/4 bendirle sade, şatafatsız THM-TSM ritm

• Konbuyu başlatan irfanca
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

irfanca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ud, Bağlama, Klavye
Arkadaşlar koro için 3/4 - 6/4 sade, gösterişsiz, şatafatsız, süslemesiz, introsuz-mintrosuz, sadece ritmin ana kalıbını içeren ve acc si sade ritimlere ihtiyaç var.

Elinde olan varsa ve paylaşırsa çok memnun olurum.

Cevap: Or700 v2 plus 3/4 - 6/4 bendirle sade, şatafatsız THM-TSM ritm

hocam setlerden sende yapabilirsin.( ritim yazma bilgin varsa) kapat altyapıları batı kitleri bence o şekilde de yapabilirsin. cym set var o bu konuda güzel bulabilirsen...

Söylediğin ritmleri OR700' de yapmak çok kolay. Zaten hazır ritmler var. Onları User' a ya da flaşa kaydet. Sonra eşlik seslerini ve introları sil. Tamam. Hatta kitleri değiştirerek enstrümanları bile değiştirebilirsin ya da ana ritme farklı vurmalar ekleyebilirsin.

Söylediğin ritmleri OR700' de yapmak çok kolay. Zaten hazır ritmler var. Onları User' a ya da flaşa kaydet. Sonra eşlik seslerini ve introları sil. Tamam. Hatta kitleri değiştirerek enstrümanları bile değiştirebilirsin ya da ana ritme farklı vurmalar ekleyebilirsin.

Vallahi ne diyeyim 5 gündür aradığımı sayenizde 25 dk içinde yaptım. Uğraştım ama basitçe yaptım. Bana da sade ve basit lazımdı. Teşekkür ederim bilginizi paylaştığınız için.
Bu arada Dr. Salim'e de teşekkür gönderelim videosundan oldukça faydalandım.

Aslında biraz gayretle çok güzel şeyler çıkacak gibi...
Sabaha kadar uğraşacağım bakalım. yeni şeyler keşfedelim. :)

bencede uras zaten biraz millet olarak bazi seylere urassak kralini yaparizda isde

vallahi haklısın arkadaşım ne diyim
Ben de utanıyorum kendimden. Armut piş ağzıma düş...

Ne yapalım hazır varsa alalım uğraşmayalım diyoruz işte. Amma velakin kendimize kötülük ediyoruz.

Elimizden geleni yapalımda, yine elimizden gelmeyeni de rica ederiz artık.
Vesselam...

utanılacak bişey yok burası paylaşım sitesiyse ihtiyacı gerçekten olana bişeyler paylaşmak en iyisi neye ihtiyacın varsa yardımcı olurum or700v2 için

vallahi haklısın arkadaşım ne diyim
Ben de utanıyorum kendimden. Armut piş ağzıma düş...

Ne yapalım hazır varsa alalım uğraşmayalım diyoruz işte. Amma velakin kendimize kötülük ediyoruz.

Elimizden geleni yapalımda, yine elimizden gelmeyeni de rica ederiz artık.
Vesselam...
tabiki ritim konusunda yardimci olurum elimden geldigince sorun etme ama orenmeye calis bence

teşekkürler arkadaşlar...
Sitedeki siz değerli dostlarımız sayesinde, ne kadar çok şey sahibi olduk, farkındayım.

Ben de utanıyorum kendimden dememin sebebi şuydu; gerçekten istediğim şey çok basitmiş ve ben bunu yapabilecekken uğraşmamışım. Bu utanılması gereken birşey. Ama bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sözü çok doğru. Bu yüzden ayıp ettim kendime.
Hepiniz sağolun arkadaşlar.

Guitar ser ritmine ritim kalıbını ekledim ve çok sade, istediğim tarzda bir ritm elde ettim.
Gitar arpej, hafif yaylı, ve bendir. Sade ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sende sagol ritim yazilim konusunda takildigin yerler olursa seve seve bende yazan arkadaslarda bilgimiz dahilinde yardimci oluruz e tabi sende gayret etmen sartiyla