• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 V2 Plus-Halay

Cevap: or700 V2 Plus-Halay

teşekkürler serkan ellerine sağlık,eğlenceli olmuş,devamını bekleriz

güzel ellerine sağlık elektro edit sanırım başarılı olmuş...geçmiş olsun.

eline sağlık 39 derece ateşli halin buysa normali nasıl acaba :D

elektro baglama sesi benim paylastıgım ses mi ? çok benziyor.

değerli yorumlarınız için çok ama çok teşekkürler.alemsin kuscy =) evet elektro ses djorhana ait çok beğendim çoğunlukta onu kullanıyorum.hastalığı çok şükür atlattım.şimdi grani çalışması yapacam.forumda çoğunlukta çiftetelli misket trakya var bende istedim doğu ve güneydoğu tanıtımı olsun.or700 fena bir alet.değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum.herkese iyi çalışmalar bol kazançlar.hatalarım için tekrar özür dilerim ev ortamı olduğu için ister istemez cocuklar duyunca sese toplanıyor =)saygılar abilerim

sana bekle a200 al dedim dmi bak or 700 ün setlerini okuttular :) neyse hayırlı olsn :) bende grani şemmame gbi çalşmalar yapmayı planlıyorum 2 hafta sonra beraber de yaparız :) okul btiyo ya rahatım daha :)

değerli yorumlarınız için çok ama çok teşekkürler.alemsin kuscy =) evet elektro ses djorhana ait çok beğendim çoğunlukta onu kullanıyorum.hastalığı çok şükür atlattım.şimdi grani çalışması yapacam.forumda çoğunlukta çiftetelli misket trakya var bende istedim doğu ve güneydoğu tanıtımı olsun.or700 fena bir alet.değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum.herkese iyi çalışmalar bol kazançlar.hatalarım için tekrar özür dilerim ev ortamı olduğu için ister istemez cocuklar duyunca sese toplanıyor =)saygılar abilerim

kardeş sesleri bizede yollsan iyi olur valla

yollarım ne demek hakan-erz.valla A2000 pikesi kullanamam doğanım.tekerleğe alıştım o biraz zor gelir.or700 güzel alet her türlü isteğe karşılık veriyor ondan yamahayı seviyorum valla.gel beraber yapalım güzel eğlenceli olur.zaten pazara çekerim paylaşırım yine.bu sefer prof çekim yapacam.sağlam oldum hastalığı atlattık güzel şeyler çıkacak.sonra damar arabesk parçalar çekip tanıtım yapacam.

dstum bak bende grani paylaştım ama daha yeni plus yaptırmıştm orgda yeniydim anca bu kadar oldu :)