• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700 v2 plus ve A2000 v2 plus modifikasyonları

Cevap: OR700 v2 plus ve A2000 v2 plus modifikasyonları

Yeni modifikasyon yok ümitcim. or700 ü hala V1 yada V2 kullananlar için V2 plus yapabilme şansı doğdu. Can bey bir süredir, çip çalışmasını yapmıyordu. Birde A2000 düz kullananlar için en büyük nimettir bu çalışma. Sebebinide yazayım. Emodan sıkılan yada Emo setteki sesleri beğenmeyenler, V2 plus çipi ile Sayısız ritim sese sahip oluyor ve A2000 nin boşta kalan kısmınada istediği sesi sampleyi atabilme imkanı buluyorlar. Birde EMO usb ile birlikte kulananlarda çok geniş bir kombinasyona sahip oluyor..

Yeni modifikasyon yok ümitcim. or700 ü hala V1 yada V2 kullananlar için V2 plus yapabilme şansı doğdu. Can bey bir süredir, çip çalışmasını yapmıyordu. Birde A2000 düz kullananlar için en büyük nimettir bu çalışma. Sebebinide yazayım. Emodan sıkılan yada Emo setteki sesleri beğenmeyenler, V2 plus çipi ile Sayısız ritim sese sahip oluyor ve A2000 nin boşta kalan kısmınada istediği sesi sampleyi atabilme imkanı buluyorlar. Birde EMO usb ile birlikte kulananlarda çok geniş bir kombinasyona sahip oluyor..

murat abicim çok teşekür ederim verdiğin bilgiler için sağolasın anlattığın gibi gecenlerde düz versiyon A2000 inceleme fırsatım oldu kısıtlı alet or700 daha iyi geldi bana bu çalışma sonrası A2000 kullanıcılarınında önü açılcak onlar adına sevindim sağlıcakla kalın

bu çipleri kullanmayan yamahacı varsa tavsıye ederim guzel şeyler var için de

gerçektende can başar hocamın hakkini vermek lazım... yapılamıcak şeylere yıllardır imza atıyor... zamanında ne zorluklar çekti ekibi ile yamahaya.. sağolsun yaptıklarını yıllarca kullandık.. kendisine başarılar diliyorum işlerinde...

Can Abi;
A2000 v2+ için belirli bir süre veya stokta sorun varmı? Bende bir süre sonra yaptırabilirim ama şimdi değil, bu nedenle soruyorum. Aydınlatırsan sevinirim.