• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 v2 plus

seor700

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 trv2 plus
arkadaşlar şimdi v2 olan kılavyemi plus yapmak için dtl servisine mi götürmek gerekiyo bilgisi olan varmı acaba

Cevap: or 700 v2 plus

evet arkadaşım dtl ye göndermen gerekiyor can bey gerekli açıklamayı siteye zaten yaptı nereye göndereceğniz yazıyor sitede

teşekkürler hocam eyvallah

...............................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kapalı or700 v2 plus

sayın piyanoçal

gereksiz mesaj yazmayın konuları germeyin

kimse zorla bu orgu şu orgu al demiyor

zevk meselesi para meselesi

teknoloji sürekli yenileniyor

isteyen istediğini almakla özgür
tm yönetimi berkçik

abicim benden büyüksünüz ama or700 en başta hiçbişey olmaz dediler sample yok diye sonra herşey zamanla oluyor bunlar müzisyenleri düşündükleri içindir. ve ayrıyetten para felanda dönmüyo ortada zevk meselesi or700 saundu güzeldir ben onu kullanırım. sen korg roland ketron kullanın bu zevk işi demek ki talep var sürekli yenileniyor ve güncelleniyor halada yenilenmeye devam edecek yakında mp3 ve mikrofonda takılabilecek. hatam varsa düzeltin arkadaşlar abilerim.

Arkadasım madem guncellemelere ve gelişmelere bu kadar karşısın neden or700 aldın , daha önceki orgunu neden değiştirdin varsayalım a1000 vardı neden onda kalmadın.

Ha sana yetiyorsa or700 değişiklik isteyenlere neden kafa karıştırıcı triplerdesin.

Kimse kimseye zorla yaptırtmıyor ( ki bende yaptırtmıyacagım bana yetiyor or 700 v2) isteyen yaptırır istemeyen yaptırmaz ve de fiyat da bir gecelik dugun parası buna da laf denecekse artık ...

eğer yenilikler para kazanmak içinse biz taş devrinde kalsaydık abi:)

arkadaşlar birileri gecesini gündüzüne katıp emek veriyo emeyinin karşılıgını almak en tabi hakkı bunu kim yaparsa yapsın ona saygı duymak lazım sonuçta bu kullandımız cihazlar üç beş günde bu şekle gelmiyo bunun için bi emek lazım bu proje üzerinde sevgili can başar salim ve batuh bir yıldan beri çalışıyorlar ben yaptırdım benim param son kuruşuna kadar helal olsun allah güzel günlerde harcamayı nasip etsin sonuçta bizlerde bu alletlerle para kazanıcaz ayrıca isteyen yaptırır istemeyen yaptırmaz

bi soru sorduk sağolsun kadir006 arkadaşımız bilgi verdi konuya ilişkin güzel bi cevaptı. tekrar teşekkür ederim peki konunun başlığını kim değiştirdi ve neden şahsen ben rahatsız oldum bu durumdan. benim sorum or700 v2 yi plus yapmak için dtl servislemi görüşmem gerekiyor bunu merak ettim ve nasip olursa plus yaptıracağım. ayrıca can beye ve emeği bulunan herkeze teşekkür etmek istiyorum yaptıkları iş hiçte kolay değil bence.

Moderatör tarafında düzenlendi: