• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2 yardım lütfen

profesor

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A3000
Arkadaşlar or700v2 cihazı kullanırken birden ses kesiliyor ve ekranda şu mesaj çıkıyor.
unexpected error
Turn the power off and on again
hisysdwn.c/110
7B20F8/21113053-332

Cihazı kapatıp tekrar açtığımda düzeliyor ancak bir dönem sonra yine aynı olay
ne yapmalıyım bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Saygılarımla

aldıhın yer ile irtibat ve servisi ile salim yada can başar konuyu görür ler ise
cevap yazıcaklardır sana

teknik bir sorun olabilir bence
can başar gsm : 0532 2013974 görüş bence

inşaallah büyük bir sorun yoktur...

Bence de teknik bir sorun olabilir. Teknik servise danışmanda yarar var.

bencede can başar hocamızdan bilgi alırsan daha faydalı olur.sakın birilerini verdiği cevapla yola çıkıp cihaza zarar verme.sonra garanti dışlı kalır.can hoca veya salim bu işi çözer.mutlaka konuyu okucaklardır.

Bu sorun için can abiyle irtibata geçmen daha iyi olur yarın kendisinin yanına gideceğim sorunu iletirim

merhaba arkadaşlar,

bu sorun için cihaz dtl elektroniğe gelmesi gerekiyor.
tahmin ediyorum ekran aydınlatması ile ilgili bir problem var.bir fiş yerinden oynamış da olabilir ama lütfen hiç bir şekilde açmayın.
unexpected error vermeden hemen önce bir cızırtı veya ekran göz kırpması olması gerekiyor.
lütfen dtl'ye gönderin ve bir kağıt'a problemi yazın.

evet aynı problem bendede oldu DTLye götürdüm 1-2 gün içinde sapasağlam geri verdiler korkacak birşey yok:)

Tüm arkadaşlara yardım için teşekkür ederim , Can beyin dediği gibi dtl ye görüreceğim.

Saygılarımla

Tüm arkadaşlara yardım için teşekkür ederim , Can beyin dediği gibi dtl ye görüreceğim.

Saygılarımla

Geçmiş olsun arkadasım. Kesin bir fişi filan cıkmıstır icinden. Arıza veren bi ürün degil cünkü.