• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

Cevap: ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

Çok güzel düşünülmüş bir konu yeni arkadaşların çok işine yarayacak.

Konunuz isteğiniz üzerine sabitlenmiştir. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

iyi çalışmalar.

Sayın FLYALONE .Konuyu sabitlediğiniz için teşekkür ederim.Gerçekten gençlere faydalı olabileceğini düşünüyorum.Sizin gösterdiğiniz bu jeste karşılık eğer izin olursa Piyanoda Şarkılar nasıl çalınır , Gitarda şarkılar nasıl çalınır diye iki sayfa daha açmak istiyorum.
Şimdi Orgda şarkılar nasıl çalınır videosuna her müzik aleti çalanın bilmesi gerektiğine inandığım ve en çok çalınan bir şarkı ilave ediyorum .Doğum günlerinde çalınan Happy Birthday şarkısı.

[YOUTUBE]8ny4V0Sg9z4[/YOUTUBE]

Sayın oldpiyanist ;

Forumdan dilediğiniz şekilde yararlanabilir , kullanıcılarımıza faydalı olabileceğini düşündüğünüz tüm konuları uygun olan bölümlere sade bir başlıkla açabilirsiniz. Sabitlenmesin istediğiniz konularınızı özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz. Belli bir süre konunun ilgi görmesi durumunda açtığınız konular kalıcı olarak sabitlenir.

iyi forumlar ve ii çalışmalar.

Saygılar bizden !

sagol old piyanist ben fransada oturuorum ve fransada org kurslari vermiyorlar ondan sordum halay misket felan yaparsan iyi olur yannii yaparsan cok iyi olur senin gibi insanlar az kaldi yani yardim eden herkes kendi isine bakio ama siz calismalarinizi paylasiorsunuz keske herkes sizin gibi olsa oldpiyanist
saygilarla Serkan :)

sagol old piyanist ben fransada oturuorum ve fransada org kurslari vermiyorlar ondan sordum halay misket felan yaparsan iyi olur yannii yaparsan cok iyi olur senin gibi insanlar az kaldi yani yardim eden herkes kendi isine bakio ama siz calismalarinizi paylasiorsunuz keske herkes sizin gibi olsa oldpiyanist
saygilarla Serkan :)

Sayın piyanistserko .Merak etmeyin oyun havalarından da burada size videolar sunucam.Bu aralar vaktim çok yok şimdilik sadece daha önce hazırladığım videoları sunuyorum ama en kısa zamanda Halay'ı sizin için hazırlıyacağım .Saygılarımla iyi günler.

oldpiyanist cok tesekurler allah razi olsun olsun
saygilarla

Şimdi de Org ta Nasıl Çalınır Videosun da Boş Kalan Çerçeve şarkısını veriyorum. Biraz sabredip çalışırsanız eminim şarkıyı siz de çalabilirsiniz.

[YOUTUBE]ppmvNRfie9I[/YOUTUBE]

Sayın piyanistserko .Size sözverdiğim gibi halay olarak Kasap havası videosunu hazırladım.Aşağıdaki video linkini tıklarsanız biraz sabırla sanırım çalabilirsiniz.İyi günler dilerim.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=de2U6RkFIlM]ORG DERSLERİ - Kasap Havası .avi - YouTube[/ame]

[YOUTUBE]de2U6RkFIlM[/YOUTUBE]

Paylaşımlarınız için çok teşekkürler.Emeklerinize sağlık...

old piyanist emekleriniz icin cok cok tesekurler Makaram Sari Baglar Videosunu Hazirlarmisiniz 1 haftadir yapamiorum lutfen videoyu hazirlarsaniz cok memnun kalirim tek ben degil yeni baslayanlar da ders olur umarim yardimci olursun sayin oldpiyanist
Saygilarla Serko :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri