• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

Cevap: ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

Sayin oldpiyanist videolar icin cok ama cok tesekur ederim sizden ricam 2-4 halay video olarak gostermeniz (makaram sari baglar,kaymakami kizlari,sak sak ellere ,agri daginda uctum,mendilim yele yele ,diyabakir sad akar,YK halaylari ,fincani ters yatirdim,hababam ha ,bagiye ,zer mircan,cariyari yar ,....., bunlari tek bir gunde hazirlamanizi istemiorum ne hadime fakat diyorum ki bu halaylari video olarak nasil calindigini gosterirseniz cok cok ilgi gorur yeni baslayanlar icin cok cok ama cok iyi olur sizi iyi bi egitimci ve usta goruorum ve insallah bu mesaji almisinistir ben fransada isterim kurs'a gitmekk fakat kimse vermiyor tek umudum sizsiniz sizden umutumu kesersem org beni icin bitmistir

Saygilarla Ben Fransadan serko

Şimdi eski güzel bir şarkı. Portofino nun Orgta nasıl çalınır videosu.

[YOUTUBE]HM-r5aDfMy0[/YOUTUBE]

Merhabalar arkadaşım.

Uzun zamandır beni böylesine heyecanlandıran mutlu eden bir hediye almamıştım. Hep böyle eğitici dersleri hayal etmişimdir. Emekleriniz için çok minnettarım.

Paylaşım linklerini ilk sayfaya taşıyıp bir araya getirirseniz, ve de bu eserlerin aynı bu sekilde eğitici kısa midilerini de paylaşabilirseniz çok çok güzel olur. Ben görme engelliyim ve orga atarak çalışma yapmak daha kolayıma geliyor.

Kolay gelsin.

old piyanist emekleriniz icin cok cok tesekurler Makaram Sari Baglar Videosunu Hazirlarmisiniz 1 haftadir yapamiorum lutfen videoyu hazirlarsaniz cok memnun kalirim tek ben degil yeni baslayanlar da ders olur umarim yardimci olursun sayin oldpiyanist
Saygilarla Serko :)

Sayın piyanistserko . İstediğin videoyu hazırladım . Aşağıda Org ta şarkılar nasıl çalınır videosunda Makaram Sarı Bağlar var.Sanırım faydalı olur.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NFIyICwjQ6k]ORG DERSLERİ - Makaram Sarı Bağlar .avi - YouTube[/ame]
[YOUTUBE]NFIyICwjQ6k[/YOUTUBE]

ohoo sagol usta allah senden razi olsun

Sayin Old piyanist size ne kadar tesekur etsem azdir allah sizden razi olsun sizin sayenizde prg'u birakmadim az daha birakacatim cok cok tesekurler ne kadar sevindim videoyu gorunce fransada kimse yardim etmedi siz bana el uzattiniz cok cok sagolun :)

OLD PIYANIST DENEDIM AMA BELKI NOTALARI YANLIS BASIORUM BEN SIMDI VIDEONA BAKTIM AYNI TUSLARA BASMAYI DENEDIM YANI AZ OLUYOR AMA SONRA SANKI DETONE OLUO bastaki notalari verirsin do re mi seklinde yani tek Makaram sari baglar kiz soyler gelin aglar tek bunun notaasini veerirsen deneyecem belki benim orgumda sorun vardir cevabini bekliorum
saygilarla

OLD PIYANIST DENEDIM AMA BELKI NOTALARI YANLIS BASIORUM BEN SIMDI VIDEONA BAKTIM AYNI TUSLARA BASMAYI DENEDIM YANI AZ OLUYOR AMA SONRA SANKI DETONE OLUO bastaki notalari verirsin do re mi seklinde yani tek Makaram sari baglar kiz soyler gelin aglar tek bunun notaasini veerirsen deneyecem belki benim orgumda sorun vardir cevabini bekliorum
saygilarla

Sayın piyanistserko .Size bazı seslerin detone gelmesi normal. Çünkü Fa# olarak yazdığım notalar aslında Halk müziğinde kullanılan sol b2 olarak komalı basılması lazım .Ama benim programda o sesler yok onun için Fa # olarak kullanmak zorunda kaldım.Zaten o yüzden pek Halk müziği oyun havalarını videoya almıyorum. Sırf siz istediniz diye yaptım.Notaları da do, re diye yazmayı bir müzisyen olarak kendime yakıştıramıyorum.Onun için öyle yazmıyacağım. Ama eğer bu işi öğrenmeyi istiyorsanız notaları tanımanız lazım.Alt tarafı sekiz nota. Lütfen biraz emek harcayın ki bu işi öğrenebilesiniz.Saygılarımla

faydalı olur.

Merhabalar arkadaşım.

Uzun zamandır beni böylesine heyecanlandıran mutlu eden bir hediye almamıştım. Hep böyle eğitici dersleri hayal etmişimdir. Emekleriniz için çok minnettarım.

Paylaşım linklerini ilk sayfaya taşıyıp bir araya getirirseniz, ve de bu eserlerin aynı bu sekilde eğitici kısa midilerini de paylaşabilirseniz çok çok güzel olur. Ben görme engelliyim ve orga atarak çalışma yapmak daha kolayıma geliyor.

Kolay gelsin.

Sayın Semazen .Eklediğim ders videolarım için Mutlu olmanıza sevindim.Verdiğim linkleri ilk sayfaya nasıl taşıyacağımı bilmiyorum ve ayrıca devamlı video ekleyeceğim için bu sorun teşkil edebilir.Onun için bu ilk isteğinizi yerine getiremiyeceğim için özür dilerim.Artık sayfaları takip etmeniz gerekiyor. İkinci isteğinize gelince Midileri de buradan vermeyi beceremedim .Eğer özelime email adresinizi yollarsanız oradan size gönderebilirim.İyi akşamlar .

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri