• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orga yeni başlıyacagım dante hakkında

Alpyank

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar öncelikle
Org ögrenmek için yeni bir cihaz almaya karar verdim malum dolar kuru uçtu 3 liralık malzeme 6 lira oldu ikinci el bir cihaz almayı düşünüyorum malumunuz fiyatlar yüzünden
Medelli dante tr iyi bir seçenek gibi dururyor
Ama gelelim aklıma takılan sorulara

1.dante tr normal almak mantıklımı v2 plus diye birşeyi varmış araştırdım bulamadım nedir ne degildir ondan sizlerden yardım almak istedim

2.önerebilceginiz başka bir cihaz varmıdır yeni olduğumdan kafam karışık

Sorularımı ve düşüncelerimi dogru yönde yönlendireceginiz için şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla

dante alacaksan v2 al derim..

ondan ziyade korg pa300 korg pa800 korg pa3x derim ama tuzlu..
saygılar..

Dante'nin her versiyonunu alabilirsin. V2 güncellemesini kendin de yapabilirsin.

Dante'ye yanaşma diyenler olacaktır. Ama neden yanaşmamanın sebebini adma akıllı söyleyemeyeceklerdir.

Dante'nin Teknik destek, yetkili servis ve içerik sağlaycısıyım. Merak ettiklerini sorabilirsin...

bütçene uyan neyse onu al ..ilerde hevesın arttıkça takas ve uzerıne ödeme ile bi şekilde cıhazını degıstırırsın . ben roland e 70 ile başladım...kendını gelıstırdıkçe (ve bu arada cıhazlarıda daha ıyı tanır ve deneme fırsatın olur) fikrin netleşir .maddı olanaklarının elverdıgı şartlarda sende alışverişini ona göre yonlendırırsın

Yeni baslayacaksan ve iyi bir başlangıç istiyorsan dante tr kesinlikle doğru karar. Salim bey her türlü gerekli desteği verecektir. Dante tr kullandım cok da memnun kaldim. Tonlar tinlar ve kullanim kolaylığı oldukça güzel. Şimdiden hayırlı olsun

2000-2500TL bandında dante tr ve roland bk5 or var. İkisini de test et ve seslerini dinle. İkisi de iyi cihazdır. Ben tercihimi roland dan yana yaptım ve memnunum.

dante tr mi pa1x alınır yeni başlayan için

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri