• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 1x icin 64mb ram deneyecegim yakinda

• Konbuyu başlatan 3.oglu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 6K

3.oglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
viyanadan selamlar
ilk kez 64 mb ram denemesi yapacagim pa1x icin
sonuclari yazarim

Cevap: Pa 1x icin 64mb ram deneyecegim yakinda

selam abi kolay gelsin ama herhangi bir sonuç alamazsın

Hocam bu olay daha önce defalarca denendi, Ama maalesef kimse başarılı olamadı. Çünkü korg yazılımla bunu engellemiş. Bu alet eskaza 64 yada 128 mb olsa kimse gidipte ne pa 800 alır ne pa600 alır nede pa900 alır, millet elindeki 3xleri bile satıp 1x e döner. Türkiye nin AB'ye gireceğine bile inanırım buna inanmam.

Hocam bu olay daha önce defalarca denendi, Ama maalesef kimse başarılı olamadı. Çünkü korg yazılımla bunu engellemiş. Bu alet eskaza 64 yada 128 mb olsa kimse gidipte ne pa 800 alır ne pa600 alır nede pa900 alır, millet elindeki 3xleri bile satıp 1x e döner. Türkiye nin AB'ye gireceğine bile inanırım buna inanmam.

pa1x in rami yükselse rakip org göremiyorum o nasıl bir ses kartıysa en dandik cihazlarda tesisatta bile mükemmele yakın sound veriyor..... saygılarımla

pa1x in rami yükselse rakip org göremiyorum o nasıl bir ses kartıysa en dandik cihazlarda tesisatta bile mükemmele yakın sound veriyor..... saygılarımla

Aynen öyle hocam, Pa 1x pro yu sırf ağırlığından dolayı sattım, ama şimdi eşşekler gibi pişmanım, Hiçbir org kulağımı doyurmuyor, Allahtan fiyatı uygun ve düşüyor, en kısa zamanda evladiyelik alacağım bir tane....

Aynen öyle hocam, Pa 1x pro yu sırf ağırlığından dolayı sattım, ama şimdi eşşekler gibi pişmanım, Hiçbir org kulağımı doyurmuyor, Allahtan fiyatı uygun ve düşüyor, en kısa zamanda evladiyelik alacağım bir tane....

bende sırf evde zevk için alıcam bitane kolonlusuyla pro arasında sound farkı varmı acaba? kolonlusuna da emo board takılıyor dimi

ben cok denedım boşa uğraşmayın olmuyor... sadece emo veya turk exb ile 64 oluyor kullanıcı kısmı 32 mgbyt exb kısmı 32 anca ole olur

hayırlısı bakalım ama olcagını zannetmiyom olsa bu zamana kadar yaparlardı

Aslında yazılım ile uğraşan bir arkadaşa danışmak lazım işin elektronik kısmı halledilip geriye sadece sistemin engellemesi kalıyorsa ki çözümü elbette o zaman olacaktır. Dediğim gibi yazılım işini yalamış yutmuş birini bulmak lazım. Forumda bir arkadaşı yazılım mühendisi olan veya o bölümü okuyan bir arkadaşımız varsa danışabilir.

Donanım olarak pa 1x buna müsade vermiyor komple yazılım ve donanım olarak yenilenmesi gerek zaten olabilse bile diğer pa 800 lerle aynı fiyata gelir olsaydı pa 800 çıkmazdı